👉 Схема по індексації сторінок

Читав про цікавий спосіб індексації покупних посилань: на своєму домені створюється сторінка, закрита від індексації. На ній є список посилань, які потрібно загнати в індекс. Робот обійшовши цю сторінку її саму не індексує, а посилання переобходить.

Підкажіть, чи працює так ця схема і чи можна через неї потрапити під фільтр (все-таки не найчесніший спосіб)?

Технічно такий варіант індексації покупних посилань реалізувати не складно. Таким чином виходить щось на зразок донорської карти сайту.

Пошукові роботи дійсно можуть переходити і сканувати таку сторінку і переходити з неї на інші сайти.

Однак є ряд моментів, які роблять цей варіант не надійним:

  • Так як дана сторінка закрита від індексації, то і частота її сканування буде відбуватися набагато рідше ніж “живих” сторінок.
  • Якщо в списку посилань будуть низькоякісні і спамні акцептори, то пошукові системи в кращому випадку просто не будуть ніяк враховувати такі посилання і переходити по ним.

В цілому, щоб від такого методу була хоч якась користь необхідно подбати, щоб така сторінка мала хоч якусь цінність, а не просто була переліком зовнішніх посилань.

Наприклад, оформити її як “Список компаній з якими ми співпрацюємо”. Крім того, така сторінка повинна бути органічно перелінкована зі своїм сайтом.

При цьому, якщо не буде зовсім нахабного спаму низькоякісними посиланнями з цієї сторінки, то шансу отримати санкції практично немає. Швидше буде застосуються методика обнулення цих посилань і анкорів і не враховування їх пошуковими алгоритмами зовсім.

Оцініть статтю
Додати коментар