🔭 Швидкий збір семантики у Ahrefs

Опишу швидкий і безболісний спосіб збору семантики за допомогою ahrefs.com. Спосіб підходить для будь-якої мови.

Ну що, ти вже підписався (-ась) на нашу Тєлєгу? (° ͜ʖ°)
  1. За маркерними запитами (наприклад, “car logos”) з ТОП10 Google взяв 2-3 тематичні сайти. На цьому етапі можна брати і сайти загальної тематики у яких є потрібний нам розділ.
  2. У ahrefs.com забив кожен із зібраних сайтів у розділі Site Explorer (https://app.ahrefs.com/site-explorer) і в розділі “Конкурентів за органічним пошуком” отримав список інших сайтів, яких не було в ТОП10 Google за маркером і які ранжуються за схожими запитами. Тут моє завдання знайти якомога більше сайтів-конкурентів.
  3. У підсумку у мене вийшов список із 7 сайтів (я не став брати загальнотематичні)
  4. У розділі “Упущена семантика” (https://app.ahrefs.com/positions-explorer/content-gap/) вказав усіх знайдених конкурентів і отримав список пересічних запитів, за якими вони ранжуються. Тут важливо в налаштуваннях пограти з кількістю збігів за доменами.

На цьому весь збір семантики завершено. Це не ідеальний спосіб, але витративши 20% зусиль, ми можемо отримати 80% семантики. Таким чином я зібрав 6500+ запитів із частотністю в Google по США, класстеризацію і чистку яких опишу на наступному кроці.

Оцініть статтю
Додати коментар