🤡 ТОП 10 питань з аукціону GoDaddy

Підводні камені, як все влаштовано і як не втратити хороший домен в останню секунду.

Коли ми починали активність на аукціоні GoDaddy, то було дуже багато питань і жодного матеріалу, який би давав на них відповіді.

Після тисячі ставок і сотні виграних доменів, прийшло розуміння що до чого і бажання їм поділитися. Почнемо.

  • Автоматичні ставки.

Нас дивувало, коли при виставленні своєї ставки її відразу ж перебивав бот.

Виявляється, все дуже просто. При оцінці домену можна відразу ж виставляти ту вартість, за яку вам хотілося б викупити цей домен. І при підвищенні ціни система автоматично оновлюватиме вартість, поки не досягне суми, яку ви вказали. Для недорогих доменів крок = 5$.

  • Через скільки часу домен переходить у власність.

Після виграшу аукціону домен відразу ж з’являється у вашій панелі, але доступний для адміністрування стає протягом 7-14 днів після покупки. В середньому – 10 днів.

  • Скільки коштує користування аукціоном на рік.

Для того, щоб отримати доступ до аукціону, потрібно сплатити підписку приблизно за 5$ на рік.

  • Комісія за виграний аукціон.
  1. при покупці є один невеликий ICANN збір в 0.2$
  2. також з вас відразу знімається плата за продовження домену на рік
  • Коли найвигідніше робити ставку: в останній день аукціону або при його створенні?

Набагато простіше відразу призначати свою ціну за домен і нехай бот собі торгує. При постійних торгах тільки такий варіант і можливий, тому що сидіти й моніторити кожен аукціон, коли робиш ставку на 50 штук на день – абсолютно неможливо. Все одно 90% доменів в результаті перебивають і відлітають за неадекватну вартість (ринок вкрай перегрітий)

Але якщо шукаєте один або кілька доменів під важливі проекти з великим бюджетом то стратегія “ставити в останні 10 хвилин і дивитися по ситуації” може заощадити якусь частину бюджету

  • Дуже важливий момент при стратегії ставок в останні хвилини.

Досі пам’ятаю свої перші ставки, коли довго і наївно чекаєш останніх хвилин аукціону, гарячково перевіряєш, чи не піднялася ціна і чи не з’явилося нових бажаючих. І ось настає момент істини – остання хвилина аукціону. Я ставлю ставку і вже бачу в мріях, як запускаю проект на цьому домені. Натискаю на ціну і кнопку “Відправити” і в цей момент мене перекидає на вікно авторизації (тому що GoDaddy в плані функціоналу весь час чудить і може показувати, що ви авторизовані в інтерфейсі, але при ставці просить ще одну авторизацію).

І всю цю хвилину я не можу залогінитися, тому що система відправила мені перевірочний лист на пошту.
І поки я займаюся авторизацією, ця хвилина проходить і домен йде за дуже смачною ціною, але не до мене.

Як це уникнути? Обов’язково перевірте авторизацію за 10 хвилин до кінця аукціону. Зробіть тестову ставку на інший домен або іншу дію, головне – щоб система освіжила авторизацію. І тоді не буде таких моментів.

  • Що за послуга брокера Godaddy і як я втратив на рівному місці 80 фунтів.

Мій перший фейл на Godaddy пов’язаний саме з цією послугою. Я якось випив на ніч кави, гарячково перебирав домени для студії і коли побачив підходящий, то оплатив ціну в 80 фунтів і чекав появи в панельці.
Виявилося, що оплатив я не сам домен, а послуги брокера. Вони повинні були зв’язатися з власником домену і запропонувати йому мою ціну.

А з оформлення сторінки цього взагалі не скажеш, я реально не помітив, що оплачую не домен, а сервіс Godaddy.

Для таких ситуацій є повернення грошей за послугу, але мені гроші не повернули, тому що я там клікав на все що можна і відправив свою ціну за домен. Після цього повернення вже неможливе. Будьте уважні.

  • Як виставити домен на аукціон?

Свої домени можна виставляти на аукціон. При продажу ви заплатите близько 20% комісії (залежить від ціни домену). Щоб продати домен, потрібно створити лістинг і чекати результатів.

На Godaddy є варіанти з платними лістингами, але не обов’язково їх купувати, якщо продаєте норм домен – він і так піде за хороші гроші.

Оцініть статтю
Додати коментар