👽 Тренди у SEO 2022

Хочу сказати відразу, що я не працюю в класичних білих клієнтських нішах. І я розповім тільки про ті тренди, які актуально особисто для мене:

  1. Посилення конкуренції за дроп-домени та аукціони. Бо на ринок виходять дуже багато афіліантних команд, конкуренція за домени останнім часом дуже сильно збільшилася. До того ж конкуренція посилилася не тільки в аукціонах, а й на лістингах Deleted і Closeouts. Зі збільшенням актуальності PBN мереж, конкуренція буде тільки посилюватися. Вже у 2022 році, ми побачимо всім звичні нам домени, які раніше коштували, скажімо, 100$, тепер по 250$ і вище.
  2. Накрутка поведінкових факторів. В Яндексі це стало вже стандартним інструментом у багатьох нішах. І, в принципі, без цього інструменту просування в цих нішах вже не можливо. Я часто бачу в Фейсбуці перші кейси накрутки під Гугл. Але, скажу так, у 2022 році, на мою думку, це не стане чимось системним. Чому? Тому що для накрутки під Гугл потрібно набагато більш просунуті технології і дорожча інфраструктура, яка може коштувати на порядок дорожче тієї, що використовується при накрутці під Яндекс. Але, однозначно, перші результати, особливо в конкурентних нішах, ми побачимо вже у 2022 році.
  3. Збільшення використання перекладного контенту. Зокрема, завдяки перекладачеві DeepL та його Арі. Ми у своїй команді дуже часто використовуємо DeepL для перекладу контенту з англійської на інші локалі, часто навіть екзотичні, на зразок Скандинавії та інших країн. З мого досвіду, звичайний переклад DeepL без пруфріда, навіть без мінімальних правок, працює як копірайт або навіть краще, ніж звичайний класичний копірайт, який коштує дуже великих грошей.

Зараз DeepL масово використовується в афіліантних нішах для розкочування інших локалей практично без бюджету. Ми використовуємо його дуже часто і у 2022 році будемо його використовувати ще частіше. Чому? Тому що цей контент виходить відмінної якості, він практично не палиться, відмінно ранжується, буквально відразу, без посилального.

Оцініть статтю
Додати коментар