Важливість вибору affiliate-програми / оффера

Вибір правильної партнерської програми, точніше правильного рекламодавця – 50% успіху будь-якого affiliate-проекту. Ефективних (прибуткових) офферів / рекламодавців з одного боку дуже багато, а з іншого – не завжди просто натрапити на потрібного.

Зараз з усіх боків твердять “робіть детальний аналіз ніші”. З одного боку – вірно, з іншого – повна фігня. Ти хоч про-аналізуйся – на практиці – все не так. Причина – занадто багато змінних. Моя стратегія – запускай більше і тестуй, а потім вже думай про аналізи.

Для прикладу про один офер, що приносить по 3000 євро на місяць. Сайту близько 8 місяців, новорег, звичайний домен в зоні. COM з досить простими посиланнями (близько 300 штук) і досить плавним зростанням посилальної маси, контенту в якості тексту (копірайту) там немає взагалі, все в стилі онлайн-каталогу, всього близько 400 сторінок.

Заточений під одну партнерську програму + видаються посилання на 3 схожих оффера (підключені у вигляді логотипів офферів в самому верху кожного поста «кращі пропозиції ви можете купити тут [логотипи офферів з афіліат-посиланнями]». Цей рекламний блок приносить ще десь 300-500$ в місяць.

Витрати на контент = мінімізовані. Зараз такий час. Будь-який affiliate-проект = за замовчуванням в зоні ризику з моменту створення. Вкладати багато грошей в контент – ризиковано.

Найвірніше вкладення в будь-який SEO-шний проект – це посилання і час. Найскладніше – окупається вкладення – текстовий контент (оплата копірайтерів, особливо дорогих). Майте на увазі.

Оцініть статтю
Додати коментар