Великі команди вас зжеруть

Великі команди вас зжеруть. І єдиний варіант вижити – це бігти швидко і ставати великим. Тому що у всіх дорогих нішах системність важливіше креативності. А з однієї людини системний процес не побудуєш.

Наприклад, взяти PBN.

  1. У вас повинна бути людина, яка весь місяць працює з однією відкритою вкладкою і ця вкладка – Spamzilla. Купуємо сотні дропів в місяць > тестимо > розподіляємо на money site або підклейку.
  2. Потім відновлюємо сайти (Archivarix або іншими способами, не важливо) – теж людина на фултаймі.

Адже за сайтами потім ще стежити і правити баги.

Якщо не відновлюємо сайти, а відразу публікуємо свій контент, то повинна бути система, яка в пару кліків розгортає сотню сайтів, в пару кліків робить переклеювання, редиректи, зміну контенту або реф.посилання.
Скільки вона коштує? – 20-50к$ в залежності від того, що туди прикручувати. Топові команди в підсумку роблять “мета-CMS” і ввалюють в рази більше.

Також повинен бути контент-цех.

Команда з семантики, як правило, фіксована і розташована в офісі. Один співробітник може робити від 20 до 150 ТЗ в місяць, в залежності від обсягу і глибини завдання.

Вони ж і виконують функції з перевірки текстів, тому що редактор при всьому бажанні в сеошні інтенти вникає не так.

Автори та копірайтери рідко розміщуються в офісі, тільки в разі, якщо команда працює над кількома постійними гео. Найчастіше копірайтерів беруть на удальонку і змінюють команди виходячи з гео-потреб.
Редактор при цьому потрібен завжди. Їх виховують під конкретну тематику, щоб вони правили не тільки орфографію, а й ситуації, коли переплутані ліцензії Мальти з Кюрасао і тому подібні.

І всі ці витрати меркнуть на тлі відділу лінкбілдінга.

Працювали сайти оголошень? – значить ставимо співробітника і він фултайм робить по 40-60 посилань в день.

Працюють Форумні профілі? – ставимо співробітника на цей напрямок, тому що ручками якісніше.

Працюють дропи церков? – ставимо співробітника і рухаємо в ТОП з Божою допомогою, хе-хе.

Чи можна поодинці конкурувати з командами, бюджет яких – десятки тисяч $ в місяць? – Разово може підфартити і стрельнути результат, але масово – без шансів.

Пару років тому я не хотів будувати велику компанію. Тусив роками на островах в Таїланді, насолоджувався життям. А в якийсь момент зрозумів, що або вкладати в людей і робити структуру, або ніяк.

Оцініть статтю
Додати коментар