✅ Внутрішні посилання та перелінкування

Питання про внутрішні посилання на сторінці з точки зору перелінковкт. Наприклад, є посилання в шапці сайту: наскрізна на категорію і з футера воно ж. Це вважається одне посилання для обліку ваги або два? Другий момент, якщо з більш топової сторінки (не з шапки і футера), а з основного контенту поставити посилання на ту ж категорію, тоді це три посилання зі сторінки на одну і ту ж категорію або вони підсумовуються, як одне, і ваги не додають? Тому що пейдж вайт особливої різниці не показує.

У класичному розумінні PR, вага, яку сторінка здатна передати, розподіляється між усіма сторінками акцепторами.

Якщо на одній сторінці у вас є кілька посилань, що ведуть на одну і ту ж іншу сторінку, то рівень впливу на Page Rank буде в рівній мірі розділений між усіма цими посиланнями.

При цьому вага посилань з наскрізних блоків зазвичай менше, ніж вага посилань з контентної частини. На практиці, посилання з шаблонної частини сайту (шапка, підвал) і посилання з контентної частини сайту – це два різних види посилань:

  1. Посилання з шаблону дають пошуковикам зрозуміти які сторінки на сайті є основними розділами.
  2. Контентні посилання можуть розширювати анкорну базу сторінки акцептора. Вони більшою мірою впливають на позиції окремих сторінок за потрібними ключами.

Якщо на сторінці стоїть одне посилання, то по ньому передається максимальна кількість ваги. Але якщо з донора стоять 2 посилання, то вага ділиться навпіл між ними. Якщо стоїть 50 посилань, то вага ділиться на 50 і кожне посилання отримає свою частину ваги.

P.S. існує думка, що враховується тільки перший анкор у повторюваних посилань.

Оцініть статтю
Додати коментар