📝 Як дізнатися за якими запитами сайт вже має позиції в ПС

Як дізнатися за якими запитами сайт вже має позиції в ПС, і які саме запити в топі Яндекса і Google. Які є платні або безкоштовні сервіси?

Для того, щоб дізнатися позиції свого сайту і за якими запитами йде трафік, можна скористатися безкоштовними інструментами Яндекса і Google.

Яндекс.Вебмастер. Звіт знаходиться в розділі пошукові запити – > управління групами. Додати запити в групу можна зі звіту “всі запити”, виділивши галочкою. У групи можна завантажити свої ключові запити або додати у вигляді файлу. Для зручності можна створити групу із запитами, щоб було зручно дивитися показники тільки за релевантними запитами. Максимально груп може бути 100 і 500 запитів в кожній групі.

Надалі регулярно відстежувати позиції за обраними запитами можна в розділі “Статистика запитів”.

Google Search Console. Дивитися в розділі “ефективність”. Обов’язково включіть відображення показника “середня позиція”, щоб він з’явився на графіку (оранжевого кольору) і в таблиці нижче.

Мінуси цих систем в тому, що дані тільки по одній пошуковій системі, вони неактуальні (відставання в 1-2 дні). І немає даних щодо прямих конкурентів.

Тому для автоматичного знімання позицій у своїй роботі ми використовуємо Seolib та інші подібні сервіси, при реєстрації ви отримуєте бонуси, так що зможете його безплатно протестувати.

Оцініть статтю
Додати коментар