Як додати домену трасту на старті?

Існує безліч технологій, як додати “трасту” (додаткової ваги в особі Google) для будь-якого проекту навіть при самому старті нульового домену (домену без посилань і без будь-якої інтернет-історії).

Розберемо один з них – створення піддоменів для основного домену.

Цей спосіб підійде абсолютно для будь-якого проекту: неважливо – створюєте ви дорвей (генерений сайт) або білий проект.

  1. Реєструємо бренд-нейм домен, наприклад, в зоні. COM.
  2. Інсталюємо WP (або будь-яку CMS / IT-рішення, що використовуєте) на головний домен .com – задаємо мову англійську (США) і формуємо початкову тематику (Title / H1 / будь – який контент, пов’язаний з темою – все це повинно бути на головній сторінці) – чекаємо бота Google в перші години, щоб він “зловив” першу головну сторінку і почався відлік життя домену – а поки запускаємо піддомени:
  3. Створюємо піддомени виду de.вашсайт.com / es.вашсайт.com і так далі на сервері (головне, щоб мовні групи були різні). Контент головної – або переводимо автоматом через плагіни, або переводимо руками через Deepl, також можна заюзати плагіни для WP на кшталт WPML (ми це не використовуємо, а просто інсталюємо готові збірки через плагін Duplicator Pro за пару кліків).
  4. Лінкуємо наскрізним посиланням через картинки всі домени виду іконки-прапори-країн (в футері / хедері) + можна дублювати, як завгодно, краще за все якщо основний домен для просування не буде посилатися посиланням – follow на інші піддомени, а всі інші будуть.
  5. Отримуємо готові посилання на основний домен. Так, з вкрай невеликою вагою, але додаємо трасту (моментально і зовсім без зусиль).
  6. Хороша тактика – вкрай рекомендується – відразу проставити швидких посилань собі на піддомени (наприклад, заюзати SAPE по ручній відбірці донорів або будь-які прогони).
  7. У підсумку при старті домену – ви отримуєте N наскрізних-dofollow посилань зі своїх же піддоменів на основний проект (причому абсолютно білих).
  8. Така стратегія відмінно працює при запуску будь-яких сайтів, але особливо при створенні автоматизованих сайтів (дорвеїв), тоді основний домен отримує відразу десятки (іноді й сотні) тисяч наскрізних посилань, що надає йому трасту і буста в очах Google.
  9. Важливо автоматизувати і зациклити процес у вашому чек-листі при створенні будь-якого нового проекту, щоб не доводилося витрачати час і ресурси на розгортання (ми інтегруємо все всередину наших збірок, наприклад, якщо це WP – юзаємо Duplicator Pro – все потрібне інсталюється за хвилини).

Даний спосіб – трохи “відбілює” ваш дорвей / білий сайт в особі Google. Подібну тактику перелінковки з піддоменів на основний домен рідко використовують “погані” сайти (найчастіше – великі ресурси), тим самим – ви набираєте трошки додаткових “балів” при старті проекту.

Іноді подібна перелінковка (всі піддомени на всі піддомени + головний сайт) = дозволяє зібрати велику кількість трафіку (особливо якщо ваші сайти – на багато сторінок = генерені). Google починає сканувати і індексувати ваш сайт швидше + вага (link-juice) розподіляється хаотично – все це часом призводить до цікавих результатів. .

Оцініть статтю
Додати коментар