Як доопрацьовувати інфо статті, щоб отримати плюс в позиції і трафіку?

Ситуація така: є сайт з 3000 статей на тему гаджетів, щодня зараз пишу 5-8 статей невеликих новин по гаджетам. Трафік 2500 відвідувачів на добу (1000 яндекс, 1500 гугл.) Посилань зовнішніх на сайт мало, десяток зі звичайних сайтів середньої популярності, є з Вікіпедії 1. В ході аналізу встановив, що є 600 статей (великі огляди 2018-2020), на які взагалі немає трафіку за останній 1-2 роки (не більше 2-5 переходів за рік). У пошуку вони шукаються і по урл і за запитами з тайтла, і по ВЧ на 50-60 місці. В гугл серчконсолі є покази по ним по 50-60 ключів на кожну, але на 60+ місці і кліків 0. Трафіку з них з усіх 600 не більше 50 в місяць. Питання: як доопрацьовувати Інфо статті, щоб отримати плюс в позиції і трафіку?

Відповідь

По-перше, пошукові роботи практично завжди пропонують актуальну інформацію. Користувачам не цікаво читати, який був “огляд нового флагмана від Samsung” 4 роки тому. Замість цього, вони вважають за краще актуальну інформацію на цей рік і наступний. Такий тип статей в будь-якому випадку буде втрачати трафік.

Найпростішим способом буде просто замінити дату в статті на 2021 рік. Ви отримаєте актуальні переходи, але постраждають поведінкові, за рахунок некорисного контенту. Тому краще вибрати повне опрацювання статті з точки зору актуальності даних. Наприклад, на основі старої статті, ви пишіть нову з інформацією на 2021-22 рік. Важливо, не створюєте нову сторінку, а змінюєте цю. Ви зберігаєте вагу сторінок, посилання та її розмір. Важливо також розмітити статті мікророзміткою Article, в якій можна вказувати дату модифікації статті (дата зміни).

По-друге, вам необхідно порівняти свої статті та статті конкурентів. Після чого доповнити всіма необхідними даними. Наприклад, конкуренти згадують розділ порівняння з іншими моделями з цієї лінійки, а у вас такого порівняння немає. Таким чином ви поступаєтеся за рахунок кількості контенту, якості та наявність LSI на сторінці. В кінцевому підсумку, вам необхідно зробити рерайт за аналогією з конкурентами.

По-третє, опрацювання якості сайту в цілому. Для Google важлива якість опрацювання сайту з точки зору EAT, для Яндекса за аналогією важлива довіра до вашого ресурсу.

Крім того, ваш посилальний профіль досить низький. Однозначно, що ресурси в топі Пс Google і Яндекса мають більш якісний посилальний профіль. Для конкуренції за ВЧ запитами без даного посилального профілю нікуди.

Оцініть статтю
Додати коментар