💡 Як Google визначає спам-посилання?

З усіма цими спам апдейтами Google, вирішив відмовитися від крауд посилань і оренди. Хочу перейти чисто на самі жирні посилання з DR мінімум 50. Як ви думаєте, така стратегія зараз спрацює?

Якщо посилання виглядає неприродною, воно – спамне.

Орієнтуватися тільки на DR неправильно, бо Google на цей показник не дивиться і його можна накрутити. В першу чергу потрібно дивитися на трафік, і навіть при DR, умовно, 10, з трафіком на сторінці з посиланням – це краще, ніж DR 50 і трафік 0.

Крауд і орендні посилання необхідно залишити, так як вони дозволяють розбавляти посилальний профіль. Якщо ви замовляєте лише статейні посилання, алгоритми Google можуть це визначити.

Крім цього, крауд є найприроднішим способом нарощування посилального профілю. Менше – орендні і вічні статейні посилання.

Однак враховуйте, що крауд може вважається спамним, якщо виконавці халатно ставляться до розміщення посилань: створюють окремі гілки і пишуть в них Питання-відповідь, без будь-яких додаткових робіт, а саме: написання унікальних текстів, додаткових коментарів і т. д.. Такий крауд не буде враховуватися. Але якщо гілка буде з відгуками, по посиланнях будуть переходи, то таке посилання буде працювати.

Що стосується орендних посилань, відмовлятися від них не рекомендуємо, тому що кількість вічних, відповідних вашому сайту посилань на біржах, обмежена. Важливо пам’ятати, що якщо посилання орендне, але воно в індексі і на сторінці є трафік, то це хороше посилання.

Оцініть статтю
Додати коментар