Як можна перевірити наявність прихованої ділянки коду або прихованого тексту на сайті?

Як можна перевірити наявність прихованої ділянки коду або прихованого тексту на сайті? Чи є якісь сервіси?

Відповідь

На жаль, ми не знаємо подібних сервісів. Перевірку можна здійснювати вручну наступними способами:

  1. Дивимося вихідний код і звіряємо зі змістом сторінки. Таким чином ми зможемо знайти, наприклад, прихований текст, який зливається за кольором з фоном, або ж текст маленького/нульового розміру шрифту. Також корисно буде звірити сторінку з її збереженою копією в ПС.
  2. Дивимося, як виглядає сторінка з відключеними стилями CSS і JavaScript (наприклад, використовуючи надбудову браузера Web Developer). Так ми знайдемо приховані за допомогою CSS текстові блоки, зображення, таблиці. Найчастіше для цього використовуються властивості “display: none”, “opacity:0”, “visibility:hidden”, “clip-path:none”, пошук даних елементів можна здійснити вручну у вихідному коді. Радимо спробувати відключати стилі по кілька разів з якимись проміжками, бо приховані елементи можуть завантажуватися не відразу, а через якийсь час.
  3. Для пошуку прихованих посилань можна використовувати Link Grabber. Дане розширення витягує всі посилання, що містяться на сторінці, таким чином ви можете виявити, наприклад, посилання, заховані в символах або пунктуаційних знаках.
Оцініть статтю
Додати коментар