✅ Як ми розраховуємо цінність дропів під різні завдання (базова логіка)

Відразу вкажу важливу базову гіпотезу: максимальна ціна дропа — це сума вартості всіх посилань проставлених на нього, якби ви захотіли купити їх на свій сайт з цих же сторінок. В цьому випадку можна не враховувати траст і старі характеристики. Ця сума в більшості випадків буде в рази вище, ніж ціна, яку ви готові заплатити за дроп.

Наприклад, на нього стоять 10 крауд посилань — його максимальна ціна це 3,5*10=35$, коштує посилання з Forbes — максимальна ціна 7000 доларів, 10 пирогів — ціна 20 баксів (а ось тут ні, ці пироги швидше за все закриті, а тому тільки, як аутріч купити зможете) і т.д. за такою ціною ці дропи не цікаві для цілей SEO передачі ваги. Але якщо ви бачите, що вартість дропа вище, то швидше за все там або EMD або бренд якийсь. Плюс завжди, є багато SEO-шників, хто купує на око і готовий платити за звіт aHrefs, половини посилань в якому вже не існує. Цей пост не про такі дропи, але в цілому це та стеля, до якої можуть рости ціни на дропи в теорії.

Як же формується ціна для кожної з цілей у нас (базова логіка):

  • Унікальний посилальний профіль.

Це потенційний сумарний PageRank дропу – еквівалент wd$ в системі WorkingDrops.com. Саме від цієї ціни далі будується вартість дропа.

Кожен для себе сам вирішує які коефіцієнти націнки робити на різні посилання. У нас зараз це близько 1$ за індексабельне посилання зі сторінки з 10-ма зовнішніми посиланнями з пузомірками DR ~30 і UR ~10. А далі це десятки коефіцієнтів, які змінюють ціну і десятки фільтрів, які множать ціну на 0, оскільки посилання не відпрацює в Google з різних причин.

Окремо зазначу, що у нас (і зазвичай у всіх на ринку) є націнка х2 на деякі тематики, посилання для них коштують х2, а тому і PageRank дорожче.

Ця ціна виправдана для вклейок в сторінки з Tier1 посиланнями (в тому числі PBN). Коли ви хочете просто передати PageRank (до money-site дійде в середньому близько ⅕ цієї ваги).

  • Дроп буде вклеюватися в money-site.

Це примножує ціну сумарного PageRank з пункту №1 на х3-х10. Залежно від його розміру (чим він вищий, тим вище коефіцієнт). Умовно:

1-10$ — x3

11-50$ — x4-5

50-100$ — x5-8

101-300$ – x9-10 і вище

Логіка в тому, що ви можете склеїти 10 сайтів з ціною 10$ і отримати сумарний PageRank 100$ (що можна порівняти одному по 100$ з коефіцієнтом х8 = 800$), але вам потрібно розуміти, що цей один дорогий дроп:

  1. в 10 разів дешевше за ціною запуску і в обслуговуванні.
  2. набагато легше приклеїти і проконтролювати якість склеювання.
  3. часто має частину унікальних посилань, які практично неможливо повторити. Дешевші домени частіше мають PageRank більш SEO-шний і повторюваний, якщо мова про конвеєрний підхід, а не пошук діамантів.

Хоча, для SEO вплив буде досить схожим на позиції у х10 шт і одного.

  • якщо money-site буде запускатися на цьому дропі. Все те ж саме, що в пункті №2, тільки ціну помножити на х2-3.
  • ви сподіваєтеся, що зможете приклеїти траст.

Очевидно, що сайт на дропі недавно перестав працювати. У нас це виходить зробити в третині випадків для околотематики. Результат при цьому х2 і більше очікуваного від просто посилальної ваги. Коефіцієнт ціни х1, 33 якщо це околотематика, і х2 якщо тематика.

  • цілі: домени з трафіком / домени з великим індексом сторінок / пузомірки.

Ми не використовуємо при покупці, тому тут не підкажемо.

Важливо ця схема тільки для наочності і розуміння “куди копати”, сядьте порахуйте втрати і дод.цінності у вашій системі роботи з дропами. Не варто її використовувати, як мануал. Якщо ви купуєте дропи на око, без оцінки посилальної ваги і розуміння того, для чого ви його купуєте, то ви, напевно, витрачаєте багато грошей на вітер.

Після оцінки, потрібно перевіряти руками, оскільки багато з PR-посилань або відпадуть швидко, або занадто SEO-шні, або такий мікс тематик, що шанс склейки мінімальний. Тільки дивитися потрібно не на всі посилання, а тільки ті, що PageRank передають – зазвичай це 10-20%.

Оцініть статтю
Додати коментар