💬 Як побачити реальний посилальний профіль конкурентів

Коли бачу розроблені стратегії посилального на основі даних загальновідомих сервісів, мене тягне писати подібні пости повторно.

Ще раз, всі посилання, перебільшую звичайно, але хоча б основну їх частину, ви не побачите, навіть за допомогою відомих сервісів типу Ахрефс і йому подібних.

Можна звичайно заморочитися і зліпити все в купу, аналізуючи все що можеш від Ахрефса до Пульно, але там розбіг невеликий, та й зараз приховують вже все і вся, залишаючи доступ тільки Google.

І так, жертвують навіть Віпдом. Реєстрація в вебмайстрі Бінга, щоб подивитися конкурентів, буде неактуальна. Сіточки PBN стали приховувати ретельніше.

Вам потрібно пам’ятати одне – хто хоче і може приховувати свої посилання, то жоден сервіс не покаже, як би сам сервіс себе не піарив з цього приводу.

А що ж ми можемо побачити в таких сервісах:

  1. Аутріч, якщо власник сайту не домовився з вебмайстром приховати сторінку від таких сервісів (останнім часом – це вже як стандарт при аутрічі.
  2. Крауд та інші прогони ГСА, Хрумер та ін.
  3. Різні безкоштовні сервіси статистики.

Так ось, у нас два варіанти роботи з посиланнями:

Ви не знаєте нішу, тоді шукайте у кого проконсультуватися з цього приводу. Ну хоч це і смішно звучить, але коли працюєш довго в цій сфері, обростаєш зв’язками, знайомствами. Тільки такий варіант буде найактуальнішим.

Але якщо ви новачок – ну що тут сказати, вам доведеться зібрати те, що є в сервісах, а далі йти майже наосліп. І це сувора реальність!

P. S. найгірший варіант, якщо ви звертаєтеся в контору, в якій вам пропонують зробити аналіз конкурентів, щось там подивитися або щось проаналізувати, значить одне – нічого вони не знають і за ваш рахунок хочуть побачити хоч якусь картину або просто заробити грошенят.

Оцініть статтю
Додати коментар