🔔 Як подивитися, чи є на дропі фільтр Google?

Раніше можна було через shorten URL, тепер цей спосіб не працює. Може є інші хаки?

З найбільш популярних способів виділяємо такі:

Ну що, ти вже підписався (-ась) на нашу Тєлєгу? (° ͜ʖ°)
  1. Перевірка домену за брендовими запитами. Для цього необхідно в пошуку ввести пошукові брендові запити сайту. Найважливішим запитом у перевірці буде запит на кшталт site:ваш сайт. Якщо сайт не знаходиться за цим запитом, то, найімовірніше, у нього якісь проблеми, зокрема й фільтри.
  2. Перевірка в Консолі. Перевірте розділ “Заходи, вжиті вручну”, якщо там є повідомлення про проблеми, то дроп у роботу краще не брати. Важливо! У цьому розділі може нічого й не бути, якщо накладено автоматичний фільтр. Тому покладатися тільки на цей спосіб не варто.
  3. Перевірка через Ahrefs. Дивимося на трафік, анкорний лист. Якщо за графіком видно різкі осідання трафіку, а в анкорах багато спаму або нетематичних анкорів, то, найімовірніше, дроп не дуже гарний і він більше зашкодить, ніж принесе користь.
  4. Перевірка посилальної маси дропа. Якщо у дропа є велика кількість посилань з неякісних або підозрілих сайтів, це може бути ознакою того, що дроп під фільтром. Щоб перевірити кількість посилань дропа, ви можете використовувати Moz або той же Ahrefs. Також є сервіс spamzilla.io, який часто використовують якраз для перевірки дропів.
  5. Перевірка історії дропа через Wayback Machine. Якщо дроп раніше був заблокований Google, то велика ймовірність, що він може бути все ще під фільтром.

На жаль, не існує універсального способу перевірки наявності фільтра Гугл, оскільки жоден із цих способів не дає 100% гарантії, що дроп не під фільтром. Однак, використовуючи їх у сукупності, ви зможете значно підвищити свої шанси на виявлення дроп-сайтів, які можуть бути заблоковані Google. Тому рекомендуємо використовувати кілька різних способів перевірки, щоб максимально бути впевненими у відсутності або наявності фільтра на дропі.

Оцініть статтю
Додати коментар