Як пошуковики розуміють, що мій контент корисний або марний

Як пошуковики розуміють, що мій контент корисний або марний? Наприклад, 200 сторінок сайту – це реально добре пророблений контент. А 500 сторінок сайту – сторінки, які мало відвідують, але такі, які створюють посилальну масу для тих самих 200 сторінок. Чи можуть через ці 500 сторінок втрачати позиції 200 сильних сторінок?

Відповідь

Корисна ваша сторінка чи ні визначається пошуковими системами, якщо Користувач не повернувся у видачу. Можна дуже сильно заточувати текст на сторінці, але якщо після візиту на ваш сайт користувач повертається у видачу, то з точки зору ПС ваш контент марний.

Не опрацьовані сторінки не будуть шкодити сайту, якщо вони не позначені ПС, як сторінки низької якості. Сторінки низької якості – це документи, які не мають цінності, не несуть нову і корисну інформацію, не дають релевантну відповідь на питання Користувача, з точки зору пошукових систем. Якщо такі сторінки позначені в ПС Яндекс як виключені, тоді необхідно провести ряд робіт.

Чи можуть через ці 500 сторінок втрачати позиції 200 сильних сторінок?

Прямого впливу малоякісних сторінок на ранжування просуваються сторінок немає. Пошуковики ранжують релевантну сторінку, а не сайт цілком.

Однак, інші сторінки сайту можуть побічно впливати на позиції просуваються сторінок і найбільше це помітно, якщо ваш сайт потрапляє під ymyl тематику. В даному випадку пошукові асесори відкрито оцінюють весь сайт комплексно. В інших випадках загальна оцінка Сайту також має значення, але не так сильно.

⚠️ Ви згадуєте, що 500 сторінок служать майданчиком для набору посилальної маси. Пошукові системи можуть фільтрувати посилання сайту, що ведуть на сторінки, які не відвідуються користувачами, так звані “малокорисні” сторінки. Якщо простими словами, всі посилання в Інтернеті мають рекомендаційний характер, а ви рекомендуєте сторінки, якими ніхто не користується. Посилальний профіль зростає, але профіту сайт отримує мало.

Оцініть статтю
Додати коментар