📓 Як потрапити в блок відповідей Google за допомогою Google Docs

Дуже цікава схема. Суть в наступному.

  1. Треба зібрати всі слова і фрази з топа по потрібному запиту, які Google виділяє жирним. Автор відео використовував для цього букмарклет для браузера “Google All Bald”: gist.github.com/PabloRosales/534fdaa24d0197348af01ec2fc3af731. Якщо не знаєте, як встановити букмарклет в Google Chrome, погугліть “як встановити букмарклет в Google Chrome” на YouTube, там все просто. В принципі, можна всі ці слова і фрази зібрати вручну, справ на пару хвилин.
  2. Далі вставляємо отриманий список слів і фраз, виділених жирним, в Google Docs або в лист Gmail.
  3. Починаємо писати текст з використанням даних слів і фраз, при цьому намагаємося писати ті слова, які нам підказує Google (функція автопідказки слів, ви напевно її бачили, коли вам пропонуються наступні слова після написаного вами). У відео це наочно показано. Текст пишемо для того, щоб вивести його в блок відповідей Google. Сенс в тому, щоб написати текст за допомогою підказаних Google слів, орієнтуючись на ті слова і фрази, які виділені у видачі жирним.
  4. Отриманий текст розміщуємо на сторінці, що просувається, яку хочемо вивести в блок відповідей Google. Автор відео показав, як йому вдалося перебити конкурента і вивести свою сторінку в цей блок.

На практиці розумне введення від Google з автопідказками працює тільки в Gmail. Якщо не працює, включіть його в Налаштуваннях “Загальні – Розумне введення”. Також можна включити “персоналізацію розумного введення”.

Що стосується Документів Google, то я знайшов таку офіційну інформацію:

  • Розумне введення доступне користувачам з навчальними або робочими акаунтами.
  • Підтримуються англійська, іспанська, португальська та французька мови.

https://support.google.com/docs/answer/9643962

Але нічого. Нам і розумного введення в Gmail цілком вистачить! 😉

Помітив, що розумне введення в Gmail працює не завжди. Наприклад, в листуванні англійською він майже завжди працює. Якщо просто створити лист і почати друкувати англійською, то не працює. Природно, в Налаштуваннях розумне введення включений, як і його персоналізація.

Оцініть статтю
Додати коментар