Як просувати сторінки по транслітерованих запитах

Підкажіть, як просувати сторінки по транслітерованих запитах? Наприклад, запити Samsung Galaxy і Самсунг Гелексі повинні бути на одній сторінці? Потрібно вставляти в текст сторінки запит на трансліті або ПС сама визначить їх англійський варіант написання і видасть релевантну сторінку?

Відповідь

Пошукові системи досить точно можуть визначити інтент запиту і створювати окремі сторінки для транслітерованих запитів не потрібно.

Для точного розподілу запитів по посадковим сторінкам найкраще використовувати кластеризацію по ТОПу.

👉 При оптимізації сторінки ми рекомендуємо використовувати як оригінальне написання, так і трансліт для кращого розуміння вмісту сторінки пошуковими системами.

Важливо! Використовувати на сторінці потрібно лише транслітеровані запити без помилок. В даному прикладі оптимізацію потрібно проводити під фразу з варіантом написання “Самсунг Галаксі” , а не “Самсунг Гелексі” т. к. грамотність текстів може вплинути на процес просування.

⚠️ Якщо офіційна згадка бренду на сайті дозволено лише латиницею, використовуйте для оптимізації сторінки під транслітеровані запити блоки відгуків, коментарів або питань.

Оцініть статтю
Додати коментар