Як прибирають конкурентів по DMCA в Google?

На початку липня в вебмайстер одного з клієнтів прийшло повідомлення, про те, що 3 важливих сторінки були заблоковані за законом DMCA. Після скарги у нас обвалилися позиції на дуже важливі категорії, що приносять трафік і продажі.

Насправді кількість скарг була більшою, вони ще не встигли вступити в дію. Суть скарги була така:

Сайт**. ru звинувачував*****. com.ua у тому, що останній вкрав його Тексти.

Google не довго думаючи – заблокував***. com.ua і позиції обвалилися.

Але це ще не все

Нахабство ситуації посилювалася тим, що це **.ru скопіював наші тексти сайту*****. com.ua

Підняли старі ТЗ від 2017-2018 років, коли ці тексти були написані, підняли зліпки з вебархіву. Благо з клієнтом ми працюємо давно, є вся історія. Після подали зустрічну скаргу в DMCA на **.ru після того, як опублікували нашу скаргу в lumendatabase ми ще подали скаргу на **.ru через Форму зустрічного повідомлення про порушення закону США “про авторське право в цифрову епоху” (DMCA)

Через пару днів нам надіслали повідомлення, що якщо вони не отримають повідомлення про те, що позивач ****.ru звернувся до суду протягом 10 робочих днів, ми відновимо матеріал. Через 10 днів відновили.

Глобально фільтр зняли з 2-го разу. Щоб у майбутньому менше часу витрачати на це, треба зберігати інфо про власність контенту. Зараз ми хочемо розібратися в цьому питанні, щоб клієнти  могли швидко і без проблем довести авторство свого контенту.

На dmca.com можна оформити підписку за невеликі грошики, доставити їх штуковину на свій сайт. Вони просканують всі сторінки, будуть самі стежити за появою копій, дають бейдж для розміщення на сайті своєму. Скарги оформляти якщо що буде простіше

Пост на Facebook: facebook.com/serbacev/posts/3410823452303587

Оцініть статтю
Додати коментар