✓ Як писати трафікові статті

Щоб писати класні статті, потрібно правильно збирати ключові запити. Ось основні моменти потрібно враховувати, щоб вашу статтю прочитала максимальна кількість користувачів:

  1. Для статей беремо тільки інформаційні запити зі словами: як, який, як вибрати, чому, навіщо і просто інформаційні. Наприклад “який велосипед вибрати дитині”.
  2. Не беремо запити з комерційними словами: купити, ціна, вартість, інтернет-магазин, замовити, каталог, запит + місто. Наприклад – “купити велосипед дитині”.
  3. Перевіряємо видачу за запитами. Якщо бачимо у видачі за запитом інтернет-магазини, сайти послуг, довідники – це не наш запит, викидаємо його. Якщо бачимо хоча б 50% статей – ключ залишаємо.
  4. Опрацьовуємо СЯ з різною частотністю. Використовуємо різні сервіси для збору максимально повного семантичного ядра – Wordstat не дає повний список запитів. А нам потрібні високочастотні, середньочастотні і низькочастотні ключі. Без низькочастотних запитів високочастотні запити в ТОП не потрапляють, тому обробляємо все. Для їх пошуку використовуємо, наприклад, wordstat з плагіном Wordstat Assistant для зручності, key collector і keys so.
  5. Ключові фрази повинні мати точну частотність не рівну нулю. Потрібні такі запити, за якими користувачі шукають інформацію кілька разів за певний проміжок часу. Точна частота перевіряється оператором “” у Wordstat. Якщо бачимо, що показів в місяць не нуль – залишаємо. Якщо запитів дуже багато, можна підвищити планку низькочастотних запитів, наприклад від “10” і вище.
  6. Знімаємо частотність за рік. Бо запити можуть бути сезонними. Наприклад, статті про лікування піроплазмозу у собак набирають максимальну відвідуваність в період активізації кліщів – весна та осінь, влітку і взимку трафік на статтю падає.
  7. Дивимося за сумарною частотністю СЯ. Ключові фрази для однієї статті повинні давати частотність з операторами “” в сумі маленьку цифру. Чим менше сумарна частотність, тим менше потенційних читачів. Звичайно, все залежить від тематики, але намагайтеся брати хоча б з частотністю від 300 і вище, з кількістю ключів не менше 10.
  8. Ключові фрази все геонезалежні – (ГНЗ) – це означає, що видача за такими запитами не залежить від регіону, в якому знаходиться користувач. Всі інформаційні запити геонезалежні і по ним можна збирати трафік з безлічі регіонів. Перевірити масово запити на ГНЗ і комерціалізацію можна за допомогою tools.pixelplus.ru/tools/geo і seopult.ru
Оцініть статтю
Додати коментар