❓ Як розмістити відео, щоб сайт не розгубив свою посилальну вагу

У виробника є свій ютуб канал з відповідними для нас відео. Як з точки зору SEO, щоб не втрачався вага сайту, найкраще використовувати відео: вбудувати через iframe, залити відео собі на сайт і викласти зі згадкою джерела і т.д. Який варіант ви порекомендуєте?

З нашого досвіду найбільш ефективним варіантом при роботі з відеоконтентом на сторінці буде інтеграція через iframe. Даний спосіб простіше і дешевше, ніж зберігати відеоконтент у себе на сервері. Для поліпшення продуктивності сторінки, краще ставити заглушку у вигляді зображення. І тільки після кліка користувача буде довантажуватися відеоконтент.

Переваг від наявності якісного і релевантного відеоконтенту на сторінці набагато більше, ніж недоліків від того, що буде частково передаватися вага на відеохостинг.

Важливо розуміти, що відхід користувача на відеохостинг не зовсім негативний показник поведінкових факторів для пошукових систем. Пошуковим системам важливо, щоб користувач знайшов відповідь на свій запит і тому основним негативним фактором буде повернення саме в пошукову видачу.

Оцініть статтю
Додати коментар