Як ставити посилання з PBN (приватна мережа сайтів)

Де краще ставити посилання з приватної сітки сайтів, з головної або наскрізне посилання з підвалу, або зробити окрему сторінку на дропі зі статтею і звідти поставити посилання? Відразу ставити посилання або через якийсь час?

Думки такі:

  1. Морди завжди добре працювали, протяги небезпечні прямим анкором, окрема стаття передає менше ваги. При великій кількості донорів комбінувати – щоб були різні типи посилань – морди, протяги, статейні
  2. Створюю в футері, наприклад, розділ “Наші партнери”. Туди вішаю логотип Донора. Виходить посилання / картинка або на головну донора, або на потрібний мені розділ. На цьому ж дропі пишу 1-2 статті, там посилаюся на донор безанкором.
  3. Ставлю дроп, завантажую контент, чекаю індексації. Дроп не додаю ні в які кабінети вебмастерів. Зазвичай 2-3 тижні – і дроп влітає в індекс. Після цього проставляю посилання на донор, як описано вище. Ще зазвичай додаю в той же розділ партнерів посилання, на який-небудь суперавторитетний в тематиці сайт.
  4. Рекомендують робити посилання зі статті, але так, щоб вона потрапила на головну. Тобто якщо на головній йде анонс статті, то посилання повинне бути в анонсі. І ще одну отримаєте з внутрішньої сторінки. Найбільш правдоподібний варіант. Виглядає природно. Але якщо таке ж буде на всіх Пбн, а їх дуже багато, то це буде як футпринт – тому краще комбінувати різними варіантами.
  5. Зате і працюють протяги під Google дуже добре. Небезпечно може бути якщо на сайті звідки протяг сильно багато сторінок. Але якщо невеликий сайт Сателіт, то проблем бути не повинно.

Також буде корисно відстежувати що далі відбуваються з доменами, на які ви не виграли аукціон. Куди їх підклеюють, на які сторінки, якщо відновлюють, де і які ставлять посилання. При бажанні можна відстежити динаміку сайту конкурента після підклеювання.

Оцініть статтю
Додати коментар