📩 Як ви працюєте з дропами в якості сателітів (PBN)?

Посилання на основний сайт потрібно ставити з головної або з внутрішньої сторінки? Посилання на морду або точково на внутрішні сторінки? Наскрізну чи ні? Скільки штук допустимо? Що краще працює 301 редирект на основний домен або звичайні посилання? Чи важливо відновлювати сайт з архіву (не завжди є можливість) або можна запилити новий контент? І найголовніше, на які метрики і в яких сервісах орієнтуватися при аналізі дропа (semrush, ahrefs, moz або щось ще)?

Я при роботі з дропами використовую принцип максимальної різноманітності. Його застосування дає відмінний ефект вже багато років.

Ставлю посилання як з головних, так і з внутрішніх сторінок дропів.

Посилання з дропів розміщую як на головну сторінку сайту, що просувається, так і на внутрішню. Розміщую наскрізні посилання, але це роблю дуже рідко, більше для різноманітності. Якщо ставлю наскрізне посилання, то роблю його тільки безанкорним, тобто у вигляді адреси сайту або варіацій його назви.

За кількістю наскрізних посилань – роблю не більше ніж з 1-2 дропів.

При правильному підході і 301 редиректи, і звичайні посилання добре працюють. Знову ж таки, застосовую принцип максимальної різноманітності. Наприклад, є у мене 10 дропів. Ніколи не роблю з них посилання однакового формату, наприклад, з усіх 10 дропів 301 редиректи, або звичайні посилання. Поєдную у випадковому порядку. Це може бути 4 редиректа і 6 посилань, або 7 редиректів і 3 посилання.

У багатьох випадках я взагалі не використовую відновлення вмісту з вебархіву. Одна з причин – в майбутньому можуть бути проблеми з авторськими правами і DMCA скаргами. Якщо дроп планується як основний сайт або важливий Сателіт, то розміщую на нього унікальний контент від копірайтерів. Якщо це вторинний Сателіт, який не особливо важливий, то можна розміщувати на ньому відновлений або розмножений контент.

Аналіз дропів – дуже велика тема. Перелік пузомірок, на які дивиться більшість SEO фахівців, плюс-мінус однаковий і відрізняється тільки деталями. Наприклад, DR 10 і DR 20 не дають принципової різниці, на мій погляд.

Тут важливіше враховувати важливі принципи.

  1. Дійсно хороший дроп в більшості випадків не потрапить в загальний доступ для вільної реєстрації, його продаватимуть на аукціонах.
  2. Велика частка сайтів стає дропами в першу чергу через те, що є проблеми з їх ранжируванням, які не вдалося подолати попереднім власникам.
  3. Треба дивитися на ті моменти у дропів, на які мало хто дивиться.
  4. Кожен дроп, який плануєте купити, треба грунтовно вивчати і дивитися в різних SEO аналізаторах, комбінуючи дані з декількох джерел.
Оцініть статтю
Додати коментар