🤑 Як вибрати нішу під seo-проект зі cpa-монетизацією?

Багато разів чув історії, що вебу сподобалася якась ніша, він починає пиляти під це сайт. Довго розвиває проект під seo, а коли траф пішов, виявляється що траф конвертується сильно гірше очікуваного і середній чек нижче і т.д.. Та я й сам так помилявся в першому досвіді.

Щоб не пиляти місяцями-роками проект не в тій ніші, раджу перед початком серйозних робіт запустити просту сторінку – таблицю з партнерськими посиланнями і полити на неї траф з контексту. Подивитися скільки приносить трафік. І якщо норм, вже можна робити щось більше. Плюс можливо у вас ще в плюс вийде лити, що дасть доп. дохід.

Також круто, якщо є якісь знайомі в цій сфері. Які можуть підказати, скільки заробляють сайти лідери, скільки реально приносить умовні 1000 трафа і т.д.

Я саме після такої розмови і подиву від обсягу грошей в одній ніші, почав пиляти новий проект ще в одній сфері (не банківській). І вже на наступному тижні запускаюсь повноцінно. Поки нішу не палю, тому що вона не така очевидна як фінанси. І краще я поки сам в ній закріплюся)

Оцініть статтю
Додати коментар