Як завантажити відео на сайт так, щоб не йшов трафік на YouTube

Як завантажити відео на сайт так, щоб не йшов трафік на YouTube і отримати максимальну користь для SEO? Наприклад, після перегляду огляду товару не було пропозиції подивитися на YouTube аналогічні ролики конкурентів.

Відповідь

Перший варіант. Є технічний спосіб прибрати можливість переходу на youtube зі сторінки сайту: поверх youtube значка накласти прозору заглушку з елементом div, так щоб закривати посилання переходу (значок youtube) з властивістю position:absolute. А в параметрі плеєра обов’язково поставити showinfo=0, щоб у фреймі не було клікабельної назви відео. В такому випадку користувачі просто на місці посилання будуть клікати в прозору заглушку.

Другий варіант – зберігати відеоконтент на своєму сервері.

👉 У будь-якому випадку ми не рекомендуємо закривати переходи на youtube різними милицями. Відомо, що відеозаписи – це простий і зручний спосіб сприйняття інформації. І часом переглянути невеликий кліп набагато швидше і легше, ніж прочитати текст. Для SEO це поліпшення взаємодії з сайтом і збільшення часу на сторінці — хороші поведінкові показники.

Важливо розуміти, що відхід користувача на youtube не зовсім негативний показник поведінкових факторів для пошукових систем. Пошуковим системам важливо, щоб користувач знайшов відповідь на свій запит і тому основним негативним фактором є повернення саме в пошукову видачу.

У свою чергу необхідно, щоб відеоконтент був сам по собі якісний, цікавий і привабливий і відповідав вашим цілям. І само собою перехід на youtube повинен здійснюватися за замовчуванням в новому вікні, а на вашому сайті відео повинно програватися в зручному для користувача форматі.

Що ж стосується переходу в відеоконтент конкурентів на youtube, ми можемо тільки рекомендувати працювати над сайтом і відео так, щоб бути краще конкурента і мотивувати користувача здійснювати конверсію саме у вас.

😏 Барабашка: “а ще можна зробити свій Ютуб і видалити з нього все відео конкурентів”

Оцініть статтю
Додати коментар