😉 Як змусити гест пости працювати краще?

Питання до якого перейдуть всі аутрічери через деякий час.

Кожен гест пост – це якась сума витрачених грошей (оплата вебу або за контент) і логічно прийти до того що б почати ставити менше гостьових постів, але при цьому зберегти їх ефективність або навіть примножити!

10 правильно розміщених статейних посилань можуть працювати так само або навіть краще, ніж 20 бездумно розміщених. Але для цього потрібно дотримуватися деяких рекомендацій.

Далі я хотів би навести приклад з особистого досвіду як можна поліпшити давно відомі стратегії (для когось це може бути чимось новим) і зробити гест пости кращими, ніж зазвичай.

  • Анкор план і як з ним працювати.

Зазвичай анкор план складають тім ліди, а ті хто ставлять посилання не завжди розуміють чому ті чи інші ключі в ньому присутні (не в кожній компанії тімлід може порахувати за потрібне пояснювати аутрічеру за якими критеріями він становив анкор план, а це я вважаю дуже важливо).

У цьому пункті я хочу звернути увагу на те, що анкор план може бути розділений на різні типи анкорів, такі, як: комерційні / брендові / інформаційні / нейкед / розбавлені і тд.

Поділ плану по анкорах і створення тім ЛІДОМ пріоритету до прокачування анкорів допоможе Виконавцю (аутрічеру) краще бачити картину, і тоді він зможе виконати свою роботу краще.

Важливо дотримуватися цього пункту, бо від нього залежить якість виконання анкор плану і він тісно пов’язаний з наступним пунктом.

  • Розподіл за якістю майданчиків відповідним ключам в анкор плані.

Навіщо тімлід вказував пріоритетність і розділив посилальний план на різні типи анкорів?

– Для того що б Аутрічер міг виконати свою роботу ефективніше і не просто заповнити сайтами весь план, а розподілити їх в ньому з розумом!

Ми знаємо що комерційний анкор однозначно важливіше для продуктового сайту ніж, наприклад, інформаційний, так як він потенційно прибутковіший. У нашому першому пості я згадав про те що сайт це ваш бізнес, і всі ми тут зібралися для того що б бізнес працював і заробляв!

Так ось тепер, коли Аутрічер знає те, що комерційний анкор принесе більше грошей, ніж інформаційний, то при відборі донорів для статейного посилання він віддасть пріоритет кращому донору для відповідного анкора.

Наприклад: 2 сайти “A” і “B”, у одного DR 20, у другого 30. Де краще поставити статтю, що містить комерційний ключ (беремо тільки цю метрику для прикладу).

Вірно, він вибере сайт з кращими показниками для важливого анкора, а це зіграє важливу роль на далекій дистанції!

  • Контент – те, на що варто звернути увагу при написанні контенту для комерційних ключів.

Тут я можу сказати лише те, що контент який ви відправляєте вебмайстру сайту “а” повинен бути не тільки тематичний його ресурсу, але і бути корисним для вас. Що це означає?

Чітко вкажіть вебмайстру про вимоги до публікації контенту, якщо це можливо. Вкажіть який повинен бути H1, Title, meta tags і тд.

Часто веб-майстри не роблять того, що я раніше перерахував.. Ваша стаття може з’явитися на сайті без H1 або вебмайстер може змінити Title так як йому зручно, понадіявшись на те, що ви не помітите змін.

Чому це важливо і навіщо це робити? Коли ви пишете статтю, то можете, скажімо, вказати H1 з потрібним вам ключем. Це можна застосувати й до інших елементів статті або спробувати маніпулювати цією можливістю так, як вигідно вам.

  • Дотримання правил публікації та перевірка виконаної роботи вебмайстром.

Часто зустрічав людей, які як аутрічери думали що їх робота закінчена після того, як веб опублікував посилання.

Деякі навіть примудрялися не переходити за посиланням, яке відправляв вебмайстер. А це може зіграти злий жарт.

Важливо пам’ятати, що вебмастер теж людина і може допускати помилки через неуважність. Тім лід витрачає час на анкор план, а ви як аутрічер витратьте час на перевірку посилання! Чи правильний ключ використовував вебмастер, чи немає зайвих тегів в коді посилання і т.д.

  • Зміцнення статті другим рівнем.

Старий прийом, але все ж зараз добре працює (звичайно все залежить від ніші). Я роблю упор на сірі ніші, тому пишу про це.

Якщо всі перераховані вище пункти були виконані, то вам нічого не заважає зміцнити свій гест пост другим рівнем.

Для початку зміцнюйте статті, які містять комерційні ключі, статті з іншими типами анкорів можуть почекати.

Бажано що б стаття, яку ви зібралися “качнути” містила тільки одне посилання на ваш сайт або хоча б щоб посилання на ваш сайт було в цій статті на першому місці, і так, посилання на ваш сайт має бути do-follow.

Як правило, витрачати ресурси на прокачування другим рівнем статті з no-follow посиланням не є доцільним (хоча тут теж, можуть бути винятки).

Таке прокачування дасть хороший “буст” вашим “правильним” статтями і якщо всі умови були дотримані, у них з’явиться непоганий шанс ранжуватися по органічних кейвордам і навіть отримати трафік.

Як сказала одна людина: “посилання на яке не веде інше посилання – погане посилання”. Слово “погане”, можна замінити на “не таке ефективне, яким могло б бути”.

Оцініть статтю
Додати коментар