Як зробити максимально опрацьовану структуру сайту?

Отже, що ми робимо.

 1. Вбиваємо основний ВЧ ключ в Гугл/Яндекс.
 2. Вибираємо 4-5 сайтів в топі.
 3. Заходимо на них і шукаємо посилання на Карту сайту для людей. Якщо такої немає, матюкаємося, і просто копіюємо з меню або сайдбара в Excel всі категорії підкатегорії і, можливо, підпідкатегорії.
 4. Вбиваємо другий за важливістю ВЧ-ключ і проробляємо все те ж саме, беручи тільки ті сайти, яких не було в першому випадку.
 5. Видаляємо дублі категорій і підкатегорій. Розсортовуємо руками залишилися, тим самим створюючи первинну структуру сайту. Чому первинну? Тому що все отримане заганяємо в КейКоллектор і несамовито пропаршуємо все, не забуваючи додавати збір первинної семантики / маркерів для СЯ.

Підготовка до збору семантичного ядра починається зі збору маркерів. Збір маркерів проходить в кілька етапів.

 • Генеруємо первинні ключі з голови.
 • Спілкуємося з експертами галузі (або власниками сайту), щоб вони підкинули якусь кількість специфічних фраз з ніші.
 • Вбиваємо основні ключові фрази в Wordstat і аналізуємо праву колонку з метою знайти синоніми та інші тематикозадаючы фрази.
 • Дивимося Вікіпедію за основними ВЧ-запитами, щоб знайти додаткову первинну семантику для парсингу.
 • Аналізуємо 3-5 конкурентів з ТОПа, щоб знайти у них унікальну експертну семантику. Заганяємо ці сайти в Keys.so або Букварыкс і знімаємо семантику конкурентів.
 • Збираємо запити з розділу під пошуковою видачею в Яндексі “люди шукають” і в Google “разом з % Запит % часто шукають”.

Отримавши всю первинну семантику і додавши очищену від сміття семантику конкурентів, починаємо парсити. Таким чином, у нас вийде максимально докладна структура, яка містить всі категорії конкурентів + буде розширена за рахунок парсинга і кластеризації.

Оцініть статтю
Додати коментар