Як зрозуміти, що семантику статті слід оновити?

Як зрозуміти, що семантику статті слід оновити? Або матеріал статті застарів і її необхідно оновити? Як з усіх статей вибрати ті, які оновити потрібно в першу чергу?

Відповідь

Для складання списку статей, які необхідно оновити, ми користуємося наступним чек-листом:

  1. Трафікові статті, які починають втрачати поведінкові показники. Таким чином можна зрозуміти, що стаття починає втрачати актуальність, а значить потребує оновлення.
  2. Сторінки з великою кількістю показів за ключовими словами, але низьким CTR. Тут необхідно знайти запити, у яких багато показів, але низький CTR. Зосередьтеся на ключових словах, за якими сторінки вашого сайту займають ТОП-10 — ТОП-20. Сторінки, які ранжуються за цими ключовими словами – це ті сторінки, які ви повинні оновити.
  3. Сторінки, на яких впав органічний трафік. Проаналізуйте трафік найпопулярніших сторінок сайту за останній рік, щоб знайти ті матеріали, які раптово втратили приплив органіки. Потім подивіться, чи не просіли ці сторінки за основними ключовими словами. Виділіть конкурентів, які зараз в топі по ключам, що у вас просіли, і порівняйте ваш контент.

Зверніть увагу, в оновленні також потребують тексти на які досі посилаються авторитетні сайти і з них є переходи.

Оцініть статтю
Додати коментар