Як зрушити з мертвої точки глибину перегляду в інтернет-магазині?

Як зрушити з мертвої точки глибину перегляду в інтернет-магазині? Глибина перегляду є фактором ранжирування? Якщо просуваємо категорії інтернет-магазину, варто працювати над їх наповненням і зручністю сторінок пагінації або над сторінками фільтрів?

Відповідь

Глибина перегляду – один з найважливіших поведінкових факторів ранжування, які, в свою чергу, позначаються і на позиціях, і на конверсіях.

Для того, щоб поліпшити глибину перегляду, необхідно в першу чергу опрацьовувати наступні моменти:

  1. Юзабіліті / дизайн сайту. Чим зрозуміліше і зручніше інтерфейс і структура вашого ресурсу, чим якісніше реалізовано оформлення каталогів, текстів, картинок, тим більша ймовірність, що користувач не покине сайт відразу після потрапляння на нього з видачі.
  2. Перелінковка. Чим грамотніше реалізована перелінковка і навігація, тим більше сторінок відвідає користувач.
  3. Для інтернет-магазину варто додати посилання в текстові фрагменти на лістингах, опрацювати теги, фільтри, і пагінацію – на картках – додати корисні блоки (наприклад, «Схожі товари» або «ми рекомендуємо»). Бажано, щоб з кожної сторінки користувач міг потрапити на основні категорії, для цього використовуються меню, що випадає, сайдбари, посилання в футері, хлібні крихти. Релевантність сторінки запиту. Потрібно, щоб ваша сторінка максимально задовольняла інтент користувача, таким чином, у нього з’явиться бажання продовжити взаємодію з ресурсом.
  4. Якість контенту. Чим краще і корисніше контент, тим більше користувачі затримуються на сайті. Сюда️ сюди можна віднести і наповнення категорій товаром, адже чим більше у користувачів вибору – тим більше і довше вони взаємодіють з сайтом.
  5. Швидкість завантаження. Якщо на вашому сайті низька швидкість завантаження, швидше за все, користувачі його швидко покинуть.
Оцініть статтю
Додати коментар