Які головні переваги розкрутки сайту в Google?

62ca1d77e791d.png

Коли ми говоримо про діджитал-маркетинг та просування сайту, то завжди обираємо між трьох методів: контекстна реклама, реклама у соціальних мережах та пошукова оптимізація сайту.

Контекстна реклама – так, гарний вибір, але працює тільки тоді, коли ви готові на значні витрати, які вона, звісно ж, окупить.

Соціальні мережі – взагалі вже давно варто забути за цей смітник і крапка.

І ось ми підходимо до найцікавішого – розкрутки сайту. Саме цей метод на сьогоднішній день має цілий ряд значних переваг, що робить його номером один, коли ми говоримо про довгострокову перспективу розвитку бізнесу.

Які головні переваги пошукової оптимізації?

Довготривалий ефект

Результат робіт з розкрутки сайту триматиметься ще досить довго, навіть після припинення оптимізації. Але SEO – це постійне вдосконалення свого вебсайту, тому що алгоритму Google змінюються постійно.

Користувачі довіряють результатам органічного пошуку

Якщо порівняти із контекстною рекламою, по результати видачі виглядають більш природно та менш нав’язливо, тому викликають у людей довіру. Більшість користувачів розуміє, що сайту, який знаходиться на перший позиціях можна довіритись.

Можливість покращити показник конверсії

Розкрутка сайту – це завжди покращення вашого сайту і не тільки технічних показників. Робота проводиться по всім напрямкам: покращення юзабіліті, більш сучасний та актуальний дизайн та покращення усього функціоналу сайту. Логічно, що і конверсія сайту від цього тільки збільшиться.

Досить невисока вартість робіт з оптимізації

Цей метод коштуватиме вам значно дешевше, ніж контекстна реклама, де у певних сферах від вас будуть потрібні бюджети мінімум по декілька десятків тисяч гривень на місяць. Саме ж пошукове просування сайту коштуватиме вам значно дешевше, а основні витрати будуть тільки перші 6-12 місяців. Далі бюджет на роботи буде мінімальним, а зростатиме саме окупність методу.

Можливість отримувати додатковий дохід

Ви завжди можете розміщувати публікації на своєму сайті, якщо він матиме високий авторитет в очах пошукової системи Google. Також не слід забувати й про можливість трансляції рекламних оголошень. Розкрутивши свій сайт ви зможете використовувати купу додаткових способів пасивного заробітку.

Покращення упізнаваності бренду

Одна із ключових переваг SEO оптимізації – підвищення упізнаваності бренду. Знаходячись у топі результатів Google пошуку, ваш бренд завжди буде перед очима у потенційних клієнтів.

Maksym Tokariev, SEO expert at Rozkrutka Site

Оцініть статтю
Додати коментар