Яку кількість ключів використовувати у тексті?

Як йдуть справи з Баден-Баденом та подібними фільтрами в ніші інформаційників? Зрозуміло, що для комерційних сторінок небажані простирадла тексту з купою ключів. Але що робити з лонгрідами, де кількість символів від 7-10 тис. Яку кількість ключів використовувати там, чи потрібно враховувати їх розташування і види входження?

Відповідь

Немає точних формул, за допомогою яких можна визначити оптимальну кількість ключів в тексті. Все залежить від ніші, конкурентів в топі, а також тематики конкретної статті.

👉 При перевірці тексту інформаційних статей ми враховуємо наступні критерії:

  • Унікальність тексту. Повинна бути не менше 95%.
  • “Водність”. Води в ідеалі має бути до 40%.
  • “Нудота” – чим менше, тим краще (використовуємо приблизно одне ключове слово на 200 слів).
  • Частота ключових слів / фраз і стоп-слів – не повинна перевищувати 4%.

Для даної перевірки можна використовувати інструмент “семантичний аналіз тексту” сервісу Сео Адвего (advego.com/text/seo).

Також намагаємося домогтися оцінки не менше 7.5 балів по Главреду (glvrd.ru) і не вище 5-8 балів по Тургенєву (turgenev.ashmanov.com) (останній якраз допомагає визначити ризик потрапляння під фільтр за неякісний контент).

👉 Для визначення потрібної кількості ключових слів і видів їх входжень радимо використовувати текстові аналізатори. Вони працюють посторінково і на підставі обраних вами основних ключів і конкурентів з ТОПа складають ТЗ на текст, де вказані розташування, частота використання ключів, необхідний обсяг тексту, а також фрази, які найбільш часто зустрічаються в текстах конкурентів.

Також за допомогою сервісів можна зробити порівняння вашого тексту і текстів конкурентів з ТОПа. В даному випадку ви побачите, чи є у вашій статті переспам, або, навпаки, недобір ключових слів.

Головне при написанні статті – знайти баланс між тим, щоб зробити текст релевантним темі й пошуковим запитам, і тим, щоб він був написаний природною мовою, «для людей».

Оцініть статтю
Додати коментар