📅 Яким способом знайти та поміняти рік на 2022 в самому тексті блогових сторінок сайту?

Яким способом знайти та поміняти рік на 2022 в самому тексті блогових сторінок сайту? Не вручну ж переглядати текст кожної статті.

Щоб вручну не шукати і не виправляти всі згадки 2021 або інших років на вашому сайті, можна поставити плагін Better Search Replace (якщо ваш сайт на WordPress). За назвою плагіна на YouTube є інструкції.

З його допомогою можна змінювати не тільки рік, але і будь-які слова і фрази.

Варіант для більш досвідчених. Можна скористатися панеллю phpMyAdmin і зробити запит до бази даних. Про всяк випадок завжди робіть бекапи бази даних.

Інструкції та відео легко гуглятся такими запитами:

  • масова заміна значень в базі даних MySQL
  • масова заміна тексту в MySQL
  • пошук і заміна в phpMyAdmin

В ідеалі рік треба міняти вручну і тільки в тих матеріалах, які ви дійсно оновлюєте і актуалізуєте. Просто заміна року автоматом не дасть потрібного ефекту, бо відвідувачі відразу побачать, що насправді у них застаріла стаття.

Я впевнений, що на блозі Брайана Діна Backlinko, на якому зараз більше 500 тисяч трафіку з Google на місяць, не було б такого хорошого зростання, якби він просто оновлював рік у статтях. Він майже кожну статтю хоча б раз на рік актуалізував і доповнював. Але в ряді випадків автозаміна року має сенс.

Оцініть статтю
Додати коментар