YouTube SEO

Semrush провели дослідження параметрів, які впливають на ранжування контенту в YouTube.

Поради за підсумками дослідження:

  1. Не фокусуйтеся на конкуренції. Не хвилюйтеся про те, що у вас немає мільйона підписників. Зосередьтеся на створенні залученості та контенту високої якості, а хороша статистика і підписники з’являться з часом.
  2. Активно просувайте відео відразу після публікації і діліться ним по різних каналах, щоб привернути більше уваги і охопити більш широку аудиторію.
  3. Спонукайте глядачів ставити лайки, залишати коментарі і повертатися до відео протягом 24-48 годин після публікації – це буде говорити про залученість аудиторії.
  4. Дотримуйтесь балансу між тривалістю і якістю. Хороший вступ і завершення будуть підтримувати залученість глядачів протягом усього відео.
  5. Робіть довгі описи. Переконайтеся, що ваш опис точно відображає зміст відео, щоб користувачі розуміли, чого чекати.
  6. Робіть брендовані посилання. Пробуйте додавати брендовані, а не звичайні скорочені посилання (наприклад, semrush.com/xx замість bit.ly/xx), оскільки вони можуть підвищувати CTR на 39%.
  7. Використовуйте посилання на інші відео в описі (якщо вони релевантні). При використанні хештегів додавайте в них ті ключові слова, які ви виявили за допомогою аналітичних звітів.
  8. Переконайтеся, що часові мітки йдуть в хронологічному порядку.
Оцініть статтю
Додати коментар