💡 Звідки беруться дивні посилання

Звідки беруться посилання з доменів. pw,. in,. co,. in і таких сайтів як sitelike, siteprice і т. д.? Чи впливають вони на seo і чи потрібно відмовитися від таких посилань?

Наявність зовнішніх посилань з сервісів аналізу сайтів – звичайне явище. Для оцінки ваги вашого сайту в пошуку конкуренти змушені користуватися подібними сервісами за типом sitelike та іншими. Часто результати аналізу можуть потрапляти в індекс і враховуватися пошуковими системами. Так як використання інструментів аналізу SEO-метрик носить масовий характер, посилання з таких сервісів є у більшості сайтів в Інтернеті.

При цьому підсумковий вплив на оцінку сайту пошуковими системами буде залежати від загальної кількості зовнішніх посилань на сайт. Зазвичай вони ніяк не впливають на ранжування сайту, навіть, навпаки, розбавляють посилальний профіль природними посиланнями. Але якщо у вас їх багато і вони вас лякають, то можна зробити наступне:

Для Google: скористатися інструментом Google Disavow Links Tool, за допомогою якого можна відхилити небажані для вас зовнішні посилання.

Для Яндекса: написати на підтримку, щоб вони не враховували прикріплений до листа список підозрілих посилань. Опишіть в листі, що ви намагалися зв’язатися з власниками сайтів, але безрезультатно.
Спробувати зв’язатися безпосередньо з вебмайстром сайту і видалити їх.

Оцініть статтю
Додати коментар