Як зробити ваш сайт на WordPress швидше

З цього відео ви дізнаєтеся, як прискорити роботу вашого сайту на WordPress за три простих кроки.

Google використовує швидкість сайту як сигнал ранжирування в пошуку з комп’ютерів з 2010 року. А з 2018 року швидкість завантаження сторінки стала фактором ранжирування при пошуку з мобільних пристроїв.

І хоча підвищення швидкості вплине тільки на малий відсоток повільних веб-сайтів, прискорення завантаження сторінок допомагає поліпшити взаємодію з користувачем і, в кінцевому підсумку, збільшує прибуток.

Існує ряд причин, за якими ваш сайт може завантажуватися повільно. Але найчастіше, на мій досвід, це повільне підключення, кешування, розмір сторінок, а іноді й більш технічні причини, такі як JS, що блокує рендеринг.

Три кроки, описані в цьому відео, повинні допомогти вам підвищити продуктивність вашого сайту. Але майте на увазі, що те, що ми зробили для цього сайту, не обов’язково ідеально підійде для вашого сайту.

Це пов’язано з тим, що є маса нюансів, які потрібно враховувати, коли мова йде про швидкість завантаження сайту на WordPress, наприклад, код вашої теми, конкретні плагіни, які ви можете використовувати, конфігурація сервера, розміри файлів зображень і багато іншого.

Перш ніж приступити до оптимізації, перевірте свій сайт за допомогою деяких інструментів перевірки швидкості, таких як Google PageSpeed Insights, Pingdom, GTMetrix або наш інструмент від Ahrefs “Аудит сайту”.

Це допоможе виявити слабкі місця, які необхідно усунути.

Перше, що ми зробили, – це переключили постачальників DNS на безкоштовну службу DNS від Cloudflare.

З відео ви дізнаєтеся, як це працює і чому це важливо.

Наступне, що ми зробили, це купили і встановили плагін WP Rocket.

Wp Rocket – це універсальний плагін для оптимізації швидкості сайту на WordPress. Плагін керує загальними оптимізаціями, такими як кешування, попереднє завантаження, стиснення, відкладене завантаження зображень тощо.

З відео ви дізнаєтеся, що потрібно робити після установки WP Rocket на свій сайт.

І, нарешті, ми оптимізували зображення.

Просте рішення – стиснути зображення зі збереженням або втратою якості. Для цього можна використовувати такі відмінні плагіни, як, наприклад ShortPixel і Imagify.

І ці 3 кроки допомогли нам серйозно поліпшити швидкісні характеристики сайту, як показано в інструментах перевірки швидкості, які ми використовували.

Якщо ви все ще незадоволені швидкістю вашого сайту після цих оптимізацій, ймовірно, вам буде потрібно більш тонка настройка. Тому ви можете розглянути можливість видалення плагінів і сценаріїв, перемикання тем або найму розробника для внесення відповідних виправлень.

Мітки часу

 • 00:00 вступ
 • 00:58 поширені причини проблем зі швидкістю завантаження сайту
 • 01:50 Запуск тестів швидкості в інструментах перевірки швидкості завантаження сторінок
 • 03:01 перемикання на швидкого Постачальника DNS
 • 05:23 почнемо з кешування файлів
 • 06:05 оптимізація файлів CSS
 • 07:41 налаштування завантаження файлів JS
 • 08:50 оптимізація файлів мультимедіа
 • 09:10 налаштування пріоритетів попереднього завантаження
 • 09:49 використання CDN
 • 11:09 оптимізація зображень
Оцініть статтю
Додати коментар