10 безкоштовних рішень для моніторингу сервера

Моніторинг сервера та мережі може мати вирішальне значення для успіху хоста. Я маю на увазі, наскільки незручно, коли ваші клієнти дізнаються про час простою раніше вас? Вам не потрібно платити великі гроші або витрачати багато часу на налаштування моніторингу для вашого сервера. Ми склали список безкоштовних рішень для моніторингу, які ви можете використовувати, щоб гарантувати мінімальний час простою для ваших користувачів і показати клієнтам, наскільки надійний ваш сервіс!

Програмне забезпечення для моніторингу

За допомогою програмного забезпечення ви в основному налаштовуєте сервер як монітор або встановлюєте програмне забезпечення на свій комп’ютер. Ось деякі безкоштовні програмні рішення з відкритим кодом, які ми використовували:

Nagios

Nagios вважається одним з кращих безкоштовних інструментів моніторингу серверів і мереж в галузі. Він легко налаштовується, і для нього доступні сотні плагінів, не кажучи вже про те, що ви також можете легко писати свої власні плагіни. Єдиним недоліком є те, що налаштування може бути складним, і для більшості налаштувань вам потрібно встановити клієнт nagios (NRPE) на контрольованому сервері.

Munin

Munin – це програмне забезпечення для моніторингу формату plug and play, призначене в основному для аналізу продуктивності мережі. На сервері cPanel ви можете легко встановити це через WHM > плагіни.

Monitorix

Monitorix – це безкоштовна, легка програма моніторингу, подібна до Nagios та Munin

PHP ServerMon

Відстежує кілька служб на декількох серверах, дозволяючи кожному з них мати свої власні налаштування повідомлень.

Server Monitor

Програмне забезпечення для моніторингу на основі PHP дозволяє здійснювати моніторинг декількох портів на сервері та надає докладні звіти про час безвідмовної роботи

Hosted Solutions

Hosted Solutions для моніторингу – це послуга, яка пропонується та підтримується іншим постачальником, тому у вас немає програмного забезпечення для встановлення або налаштування. Як правило, ви реєструєтеся у постачальника і використовуєте його панель управління для відстежування сайтів.

Monitis

Монітіс ввів безкоштовний план моніторингу для заміни monitor. коли ви реєструєтеся, ви отримуєте безкоштовний доступ до звітів і статистики часу безвідмовної роботи, а також віджетів, які ви можете додати на свій сайт. На момент написання цієї статті цей сервіс все ще знаходиться в бета-версії, але швидко вдосконалюється і вважається дуже надійним.

247WebMonitoring

Це 100% безкоштовна служба моніторингу, яка надає широкий спектр гнучких функцій для 5 сайтів з інтервалом в 15, 30 і 60 хвилин. Функції включають в себе моніторинг контенту, кругові діаграми, повідомлення по електронній пошті / SMS, режим обслуговування і просту у використанні панель управління. Сайт також включає в себе демонстраційну версію, що демонструє простоту використання сервісу.

SiteUptime

Безкоштовний план забезпечує моніторинг одного сайту з інтервалом в 30 або 60 хвилин для HTTP, POP3, SMTP і FTP з декількох місць. Також доступні недорогі варіанти оновлення.

Pingdom

Безкоштовний план містить моніторинг одного сайту і до 20 SMS-оповіщень, а також безкоштовні необмежені оповіщення по електронній пошті.

Uptime Spy

Більш просунута служба моніторингу, яка буде відстежувати необмежену кількість ресурсів з декількох географічних точок з інтервалом в 1,5,15,30 і 60 хвилин. Функції включають розширені звіти та статистику, а також необмежену кількість повідомлень.

Оцініть статтю
Додати коментар