Аналізатор підтримки HTTP/2, ALPN, NPN і Server-push

HTTP2.Pro це онлайн-інструмент для швидкої перевірки підтримки HTTP/2 будь-якого веб-сайту або вашого власного браузера.

Для тестування сервера цей інструмент надсилає запит HTTP HEAD з можливістю вибору сервером використання оновленого протоколу.

Для клієнтського тесту веб-сторінка змушує браузер відправити кілька запитів і використовує Javascript для розрахунку часу, необхідного для завантаження зображень як по HTTP/1.1, так і по HTTP/2. Для поліпшення розміру вибірки робиться кілька запитів.

Якщо ви зацікавлені в перевірці підтримки HTTP/2 клієнта через API, у сервісу є мінімально доступний API.

Їх бот ідентифікує себе як Http2Bot vX.Y. z. Якщо ви бачите, що запити head направляються на ваш сервер, це, ймовірно, з цього інструменту. Щоб звести до мінімуму атаки на додатки та інші можливі зловживання, цей інструмент суворо виконує запити HEAD і тільки до базового доменного імені, перевіреного на відповідність. В даний час немає підтримки для robots.txt є стандартним, але не соромтеся звертатися до автора, якщо ви хочете відмовитися. Однак цей інструмент не допускає жодних запрограмованих запитів на перевірку HTTP / 2 сервера, і всі сторінки захищені від атаки CSRF, щоб звести вплив бота на ваш сайт до мінімуму.

Оцініть статтю
Додати коментар