AntiBot Cloud

Скрипт і хмарний сервіс для захисту сайтів на PHP від поганих ботів: захищає від накрутки поведінкових, знижує навантаження на сервер, захищає від спаму, злому і пошуку вразливостей, парсерів, брутфорса, хитроботів, крадіжки контенту і проксі сайтів.

Дозволяємо доступ:

 • Реальні люди – справжні користувачі після одноразової 1-3 секундної перевірки без перешкод потраплять на сайт. Понад 95% реальних людей проходять перевірку автоматично.
 • Хороші боти – корисні боти (індексатори пошукових систем) безперешкодно потраплять на сайт і взагалі не помітять перевірки.

Блокуємо доступ:

 1. Спамботи – xrumer і інші спамилки ходять на сайти для пошуку і спаму форм контактів, коментарів, форумів, особистих повідомлень. Ефективність захисту до 99%
 2. Клікботи – боти накручують покази і кліки по рекламі, псують CTR, спотворюють статистику на лічильниках, збільшують показник відмов і псують поведінкові фактори.
 3. Зломщики – боти, які автоматично шукають уразливості, XSS для злому сайтів, підбирають паролі до адмін панелей. Висока ефективність захисту.
 4. Дорвеї і проксі сайти, автоматично крадуть контент і створюють копії сайтів знижуючи унікальність текстів сайту оригіналу. Ефективність захисту до 99%
 5. Парсери – автоматичні парсери і грабери збирають контент, картинки і адреси емейл. Ефективність захисту до 99%
 6. Псевдо пошуковики – створюють підвищене навантаження на сайт і не несуть користі – не дають відвідувачів на сайт.
 7. Інші боти – можлива швидке і легке блокування ботів і відвідувачів по країнах, мови браузера, рефереру, PTR, окремим ip адресою або підмережі ip цілком.

Ціни та тарифи

 • ONE: 1 домен і будь-які його піддомени. 25$ в рік – реєстрація, 13$ в рік – продовження.
 • UNLIMITED: без обмежень доменів, піддоменів і без прив’язок до доменів. 99$ в рік – реєстрація, 49$ в рік – продовження.

Після реєстрації ви отримаєте 10 днів безкоштовно для тестування хмарної версії для одного сайту.

Оцініть статтю
Додати коментар