FBSENDER

FbSender – програма для просування груп в соціальній мережі Facebook. Основна особливість програми – практично повна автоматизація процесу розкрутки. Завдяки вбудованим механізмам обмеження активності відсутній ризик блокування облікового запису з боку адміністрації соціальної мережі.

Цілі використання FbSender

Пустити рекламу на самоплив, щоб вона була досить ефективною, — мрія кожного підприємця, який витрачає дорогоцінний час на розкрутку. У всяких мрій є практична реалізація. Якщо вам набрид нескінченний маркетинг, скористайтеся програмою FbSender.

Це програма, що дозволяє автоматизувати розкрутку групи в соціальній мережі Facebook. Просування проходить без вашої участі – досить встановити і один раз налаштувати софт.

Функції FbSender

Масова розсилка за особистими повідомленнями і групам з відповідною цільовою аудиторією.

Інвайтінг (запрошення вступити до спільноти) в соціальній мережі людей, яких можуть зацікавити ваші послуги.

Активний пошук цільової аудиторії по регіону, інтересам, загальним групам, музичним смакам.

Накрутка лайків до постів, що не викликає підозри у технічної підтримки соціальної мережі.

Накрутка репостів і підписників за допомогою активних сторінок, а не «привидів».

Програма діє непомітно для співробітників технічної підтримки. В результаті дій FbSender група не підпаде під загрозу блокування.

Пошук цільової аудиторії

За допомогою програми ви можете знайти людей, зацікавлених у вашому товарі. Програма не просто кидає запрошення всім підряд – вона формує коло цільової аудиторії. В результаті ви отримаєте не 1000 мертвих душ, а 100 потенційних клієнтів.

FbSender вміє проводити пошук по групах. Він автоматично аналізує спільноти аналогічної спрямованості, знаходить активних користувачів і запрошує їх у вашу групу. Крім цього можна задати пошук всіх учасників соціальної мережі за параметрами «стать/вік/місто». База знайдених клієнтів вивантажується автоматично.

При бажанні ви можете задати пошук за ключовими словами поста інших спільнот, знайти людей, що активно лайкають і коментують ваші записи. Отримана база клієнтів згодом використовується для інвайтингу та масової розсилки.

Завдяки FbSender ви можете скоротити власну участь в групі до мінімуму. Все, що від вас вимагається — скласти текст розсилки та періодично додавати нові пости.

Оцініть статтю
Додати коментар