Loaddy

Сервіс для аналізу відмовостійкості сайту і сервера і моніторингу доступності сайту, навантажувальне тестування сайтів і серверів.

Для чого потрібно навантажувальне тестування сайту? Навантаження на хостинг або сервер від вашого сайту постійно зростає і може виявитися критичною для роботи сайту. Ця система навантажувального тестування дозволяє визначити, як поводиться сайт під навантаженням за допомогою комплексного стрес тест сайту. Якщо під час навантажувального тестування сервер справляється з усіма відвідувачами, що опинилися на сайті, ви можете бути впевнені в тому, що ваш сайт буде доступний для реальних відвідувачів під будь-яким навантаженням. Перевірити навантаження на сайт дуже просто, достатньо ввести адресу вашого сайту і кількість бажаних одночасних відвідувачів.

Loaddy перевірка сайту онлайн

Успішне проходження навантажувального тестування сервером не єдина умова того, що сайт буде доступний для користувачів. Постійний моніторинг доступності сайту дозволяє запобігти можливим проблемам недоступності і своєчасно реагувати на них. Близько 80% людей не знають, що їх сайти бувають недоступні з різних причин, про які вони також не підозрюють. У цьому сервісі крім безкоштовного моніторингу та перевірки доступності сайту, ви також можете перевірити швидкість завантаження сайту.

Оцініть статтю
Додати коментар