Postoplan – огляд системи відкладеного постингу

Соціальні мережі є одним з найважливіших інструментів для розвитку і просування будь-якого бізнесу. Все більше компаній приділяють увагу SMM-маркетингу: складають контент-план, публікують пости в певний час, щоб їх побачило якомога більше людей, відстежують статистику.

Якщо соцмереж кілька (а найчастіше так і буває), то виходить досить великий обсяг роботи. Управляти відразу всіма акаунтами стає складно. Полегшити це завдання допоможуть спеціальні програми відкладеного постингу. Сьогодні ми розглянемо досить молодий сервіс, що набирає обертів, під назвою POSTOPLAN.

Переваги сервісу POSTOPLAN

У чому переваги даного сервісу і які є відмінності від аналогів? В першу чергу, це відсутність Тріал-версії. Іншими словами, сервісом можна користуватися безкоштовно без обмеження за часом. Інші подібні системи пропонують пробний період протягом декількох днів, подальше використання можливе тільки після покупки будь-якого тарифного плану. POSTOPLAN ж дає можливість працювати зі своїми акаунтами безкоштовно на постійній основі.

Другий момент-відсутність тарифних планів. В інших сервісах надаються різні тарифи, які, як правило, не відповідають вашим потребам. Наприклад, візьмемо тарифні плани на 5 і 10 акаунтів. У разі, якщо у вас 6 акаунтів, вам доведеться підключити тариф на 10 акаунтів і ви будете змушені переплатити за функціонал, яким не користуєтеся. POSTOPLAN пропонує інший підхід. Ви, як користувач, завжди самі вибираєте, скільки вам необхідно акаунтів. Таким чином, не платите зайвого.

Третя відмінність полягає в тому, що для всіх акаунтів доступна безлімітна кількість публікацій, користувачів і проектів. Це вигідно відрізняє POSTOPLAN сервісів-аналогів, що пропонують тарифи з різним числом робочих місць, постів і проектів, яке, знову ж таки, може вам не підходити.
Ще є дуже зручна функція-календар з різними подіями та інфоповодами для швидкого і легкого створення контенту. Ви можете взяти готовий пост і опублікувати його в один клік.

Також в POSTOPLAN ви отримуєте повідомлення про статус кожного відкладеного поста — не потрібно переживати, опублікувався він чи ні.

Ще одна приємна особливість сервісу в тому, що є різні теми оформлення інтерфейсу, завдяки чому процес роботи стає набагато більш комфортним. Наприклад, вдень можна працювати у світлій гамі, а ввечері переключитися на темний інтерфейс.

Особливості сервісу

Сервіс підтримує всі популярні соцмережі: Instagram, Facebook, Twitter, Вконтакте, Однокласники, Pinterest, Linkedin, а також месенджер Telegram. Пізніше планується додавання й інших месенджерів.
Кожному користувачеві доступно по одному безкоштовному (Free) аккаунту для кожної соцмережі або месенджера. Якщо цього недостатньо, є pro акаунти. Ви можете підключити будь-яке необхідне вам число Pro акаунтів – 1, 50 або 500. Також є можливість перевести будь-який наявний free аккаунт на PRO.

Окремо відзначимо, що pro акаунти дають розширені можливості для роботи. Наприклад, необмежений період планування постів, можливість публікації відео і GIF, імпорт контенту в соцмережі відразу з декількох сайтів, необмежену кількість місця в системі для запланованих фото і відео-файлів, можливість рекурентного постингу (зручна функція для планування повторюваного контенту).

Детальніше про можливості безкоштовного і розширеного використання сервісу ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Вартість та умови

Базовий функціонал, як вже говорилося раніше, безкоштовний. Вартість PRO аккаунта – всього від 7$ в місяць при підключенні на рік. Ціни на платний функціонал набагато нижче інших подібних сервісів, що дуже вигідно для користувачів.

Про компанію

Проект створено в Естонії. Ця країна була названа найкращим місцем для запуску стартапів у 2018 році. Команда POSTOPLAN об’єднує талановитих фахівців з різних країн світу: Естонії, Росії, України, Молдови, Польщі, Мексики, Сербії, Австрії та інших.

Як каже Олексій Божин (CEO компанії POSTOPLAN), ідея проекту прийшла в голову після невдалого досвіду взаємодії з одним із сервісів управління соцмережами. Так і з’явився цей продукт, що відрізняється новим підходом до цінності для користувачів. На цьому закінчую наш огляд, бажаю вам успішного просування в соціальних мережах!

Оцініть статтю
Додати коментар