Ryte structured data helper

Ryte structured data helper – це зручний огляд для швидкої і чіткої перевірки розмітки схеми вашої сторінки. Він виділяє синтаксичні помилки, відсутність необхідних властивостей і відображає всі вкладені дані в одному місці, так що вам ніколи не потрібно залишати сторінку.

Структуровані дані дають вам чіткий спосіб подачі явної контекстної інформації в пошукові системи. Його присутність не тільки дозволяє вам отримувати гарні результати, які виділяються в SERP і націлені на збільшення кількості та підвищення якості кліків, але і дає нам інструменти, необхідні для демонстрації значущих зв’язків в нашому контенті та даних.

Це допомагає нам відповісти на такі важливі питання, на кшталт “хто цей автор у зв’язку зі згаданою темою?”, “З якою метою існує це відео і хто його створив?”, “Яка організація стоїть за цим сервісом?” і все, що має вирішальне значення для кращого розуміння пошуковою системою наших зареєстрованих об’єктів та їх атрибутів.

Однак нам необхідно правильно перевірити нашу розмітку, надати необхідні властивості й правильно вкласти структуровані дані в логічному сенсі. Ось чому перевірка є важливою частиною процесу! Перевірка цих точок швидким і ефективним способом може бути клопіткою, тому розширення ryte structured data helper тут, щоб допомогти вам з кращою перевіркою і візуалізацією!

Як його використовувати :

  1. Встановіть плагін у свій браузер, і зручний логотип ryte з’явиться в рядку розширення
  2. Відвідайте будь-яку веб-сторінку, яку ви хочете перевірити
  3. Відкрийте помічник зі структурованих даних ryte одним клацанням миші
  4. Всі батьківські типи елементів чітко виділені і позначені синім кольором
  5. Розгорніть тип елемента, щоб переглянути всі вкладені типи та властивості
  6. Помилки позначаються червоним кольором, коли відсутня необхідна властивість (для Google).
  7. Попередження позначаються помаранчевим кольором, якщо рекомендована властивість відсутня
  8. Натисніть на підкреслену назву, щоб відвідати Schema безпосередньо на сторінці документації та дізнайтеся більше про вимоги та використання
  9. Використовуйте значок гамбургера у верхньому меню, щоб розгорнути / стиснути всі елементи
  10. Наведіть курсор на URL-адреси зображень, щоб переглянути зображення і переконатися, що воно правильне.

Завантажити для Хрома тут.

Оцініть статтю
Додати коментар