Сервіс для визначення шаблону і плагінів WordPress сайту

WpDetect – це простий інструмент, який виявляє теми та плагіни WordPress, які використовуються на будь-якому веб-сайті WordPress. Дізнайтеся, яку тему wp і плагін зараз використовує ваш улюблений сайт

WPDetect виявляє всі плагіни та теми, які використовуються будь-яким сайтом WordPress. Якщо ви знайшли веб-сайт, побудований за допомогою WordPress, і хочете знати, як вони його створили, то – це інструмент, який потрібно використовувати.

Як використовувати детектор WordPress?

Деякі плагіни можуть бути виявлені тільки тоді, коли вони використовуються на певній сторінці. Для досягнення найкращих результатів скопіюйте URL-адресу сторінки, яка вам подобається, з браузера і вставте його в рядок пошуку детектора WP.

Як дізнатися, чи побудований сайт з використанням WordPress?

Просто введіть URL-адресу в панель пошуку, і вона повідомить вам, чи побудований сайт з використанням WordPress чи ні.

Чи може детектор виявити всі плагіни та теми?

WP Detect намагається виявити всі теми та плагіни, які використовуються на будь-якому веб-сайті WordPress. Однак деякі веб-сайти можуть бути складно налаштовані, і в таких випадках можуть бути виявлені тільки деякі з них.

Наскільки точні результати плагінів і тем?

Деякі плагіни та теми використовують дуже схожі імена. У таких випадках буде показаний найбільш релевантний варіант. Посилання.

Оцініть статтю
Додати коментар