Вирізати фон на картинці онлайн

Кумедно, що у 2021 році вже є ціла купа онлайн-редакторів, які вирізають фон, але всі вони або платні, або працюють через одне місце. Проте є компанії де, здається, проблему усвідомили та викотили свій інструмент.

Я потестив: з простими картинками без складних градієнтів і єдиним фоном справляється легко. Якщо трохи складніше – теж виріже, але можуть залишитися фрагменти фону. Був би не безкоштовним – не став би писати про нього. Але з безкоштовних це, здається, один з кращих (якщо не самий) інструментів для обрізання фону. Тому зберігаємо! Ось два варіанти

Варіант №1

Варіант №2

Щодо варіанту №2 хотів би доповнити, що у всіх прикладах для подібних сервісів використовують 4К-фотографії. А в реальності люди завантажують шакалів 10/10 – і результат сильно відрізняється від того, що вам обіцяють. Тому для тесту нового сервісу видалення фону (працює на машинному навчанні) я завантажив саме такого шакала.

Ще потестив на більш складних прикладах: зі складним фоном, без чітких ліній у об’єкта, з декількома об’єктами і так далі. Результати вражають: все працює добре, близько до якості, як ніби вручну вирізав у фотошопі.

Оцініть статтю
Додати коментар