webpagetest – аналіз швидкості завантаження

Webpagetest – аналіз швидкості завантаження, супер зручний тул для оптимізації всього що є на сайті.

Створення високоякісних веб-сервісів для користувачів лежить в основі всіх наших зусиль. За допомогою WebPageTest ми прагнемо надавати продуктивні продукти та ресурси нашому глобальному та зростаючому співтовариству розробників, сторонніх платформ, технічних консультантів та інших. Веб-сторінка як інструмент була спочатку розроблена Патріком Мінаном, коли він працював в AOL, для внутрішнього використання і була відкрита у 2008 році під ліцензією BSD. Онлайн-версія виконується в інтересах спільноти продуктивності.

WebPageTest був придбаний у вересні 2020 року компанією Catchpoint, провідною платформою моніторингу цифрового досвіду, що надає продукти для синтетичного моніторингу, вимірювання реальних користувачів, моніторингу мережі та моніторингу кінцевих точок.

Це придбання відкриває нову і захоплюючу главу, оскільки ми плануємо розширити можливості WebPageTest і географічне охоплення тестування продуктивності, використання кращої у своєму класі інфраструктури Catchpoint, збільшення ємності та підвищення узгодженості і якості аналітики.

Код WebPageTest можна вільно використовувати відповідно до ліцензії Polyform Shield, ліцензії, доступної з вихідним кодом. До тих пір, поки ви не створите продукт або послугу, які конкурують з пропозиціями Catchpoint, ви можете робити з кодом WebPageTest все, що захочете, в тому числі використовувати його для власного внутрішнього використання або створювати з нього неконкурентоспроможні комерційні продукти. Насправді, ми рекомендуємо використовувати код WebPageTest для створення власних додатків з доданою вартістю.

Оцініть статтю
Додати коментар