Word Association Lookup – словник асоціацій

Wordassociations – словник асоціацій, корисно для підбору синонімів за тематикою, коли робите ТЗ на тексти.

Проект “мережа словесних асоціацій” дає вам можливість шукати асоціації з заданим словом. Словесні асоціації виникають у свідомості людини, коли вона читає, вимовляє слово або просто думає про це слово. Щоб отримати список асоціацій зі словом, просто введіть слово в панель пошуку і натисніть клавішу <Enter> або кнопку “Пошук”.

Також можна шукати слово по першій букві. Клацніть потрібну букву на панелі навігації, і ви перейдете на сторінку, що містить список слів, які починаються з даної літери.

Якщо результати, які ви шукаєте, не знаходяться на першій сторінці результатів пошуку, ви можете натиснути “Далі” і “попередній” в нижній частині сторінки, щоб переглянути додаткові результати.

Для зручності використання кожне слово супроводжується пояснювальними статтями з лексичної бази даних WordNet. Результати пошуку також можуть містити зображення, які відображають значення відповідного слова. Натисніть на вибране зображення, щоб побачити його в більш високій роздільній здатності.

“Word Association Lookup” за своєю суттю є ідеографічним словником або тезаурусом. Проект складається з трьох основних компонентів: асоціативного словника, тлумачного словника і словника зображень. Асоціативний словник, словник асоціацій або аналогічний словник групує слова мови за психологічним сприйняттям, змістом і значенням. Тлумачний словник дає лексичне значення для кожного слова. У цьому словнику часто наводяться приклади використання того чи іншого слова. Словник зображень або візуальний словник містить графічні ілюстрації, які відображають значення слів.

Оцініть статтю
Додати коментар