Affiliate-проект в товарній ніші

Сьогодні мова про affiliate-проекти в товарних нішах (під «товарними» маю на увазі продаж реальних фізичних товарів). Лідер ринку подібних партнерок – Amazon, але з ним відомі проблеми, основна – це низькі комісії, постійна нестабільність в прогнозуванні свого доходу.

Після останнього апдейту зміни комісій в Амазоні – ми також ще більше стали дивитися в бік інших партнерок і запустили один з проектів, який хотіли зробити «флагманським», як кейс для каналу. Але потім часу / бажання не вистачило, і ми стали розвивати його просто як один зі своїх.

Поки опишу хід думок, які можуть стати в нагоді:

 1. беремо інші товарні партнерки: CJ.com, ShareASale.com, AvantLink.com, Pepperjam.com, Impact.com, Linkshare.com і т.д. – скрізь приблизно одна і та ж система реєстрації і найпростіші умови апрува (за винятком Авантлінка, де сильно дивляться на трафік ресурсу). Ми працювали з кожною і принципових відмінностей немає, все залежить від правильно вибору мерчантів (самим онлайн-магазинів, на які будемо лити трафік).
 2. Вибираємо нішу – про це написано безліч уроків і знято десятки відео, але немає ніколи ідеального рецепта. Просто, скажімо, вибір впав на продаж інструменту для ремонту. Вибрали, подивилися конкуренцію, інші сайти, посиділи в Ahrefs.
 3. Перебрали партнерські мережі, які писав вище, і вибрали п’ять основних + штук 15 «Про запас» і для подальшого зростання семантики.
 4. запланували для старту близько 100 статей (пізніше розширили список до 300) і почали відбір товарів у цих партнерках – статті виду “Best”, “Review”, “VS”, “How To” – класика семантики.
 5. на етапі відбору товарів – ми спочатку не переглядали всі партнерки по кожному товару (один і той же товар може бути у різних онлайн-магазинів, включаючи Амазон), але варто було відразу ж це зробити (щоб у покупця був вибір + це додатковий бонус для асесорів Гугла) – зараз статті переробляємо, виходячи з цього.
 6. створили особистість + команду авторів (регнули соціальні мережі, заповнили всякими фоточками «щоб пустити пил в очі», про кожного написали в розділі About, красиво все оформили).
 7. Шаблон – просто фрішний шаблон з репозиторію Вордпресса, набір різних плагінів до всього цього + стандартні настройки.
 8. Прописали Cookie Policy / Terms of Use та інші плюшки.
 9. Взяли в команду ще кілька копірайтерів за порівняно невеликі гроші, вчили їх і доносили основні ідеї рев’юшних статей, такі як «копірайт – це більше аналітика товару/ніші, ніж унікальний контент», «найважливіше – це прибирати воду і залишати найважливішу і цінну для користувача інформацію про товар», “вивчайте максимально повно ключові особливості товару, дивіться видачу, оф. сайти, Ютуб-рев’ю” і багато інших. Все це з купою скріншотів, безліччю листувань, тощо.
 10. потім монотонна, але найважливіша робота – ТЗ копірайтерам – перевірка статей – заливка статей і так по колу, раз на тиждень/два – простановка нових посилань.
 11. найважливіший момент – посилання. Тут класична схема. Окрема пошта на Gmail. До неї акаунти в класичних соц. мережах – Ютуб / Instagram / Фейсбук / Пінтерест / Куора і т.п. і т. д. потім Форумні посилання і різні профілі. На все це Tier-2 Посилання. також до всього цього додавали важкодоступні і покупні посилання, але на невеликі суми (до 50$ за посилання). Всього зібралося близько 250 посилань Tier-1 за «money-сайт».

Що з цього вийшло?

 • В цілому пішло близько 6 місяців, щоб взяти планку 2000$ / місяць
 • Принцип Парето = працює безвідмовно (20% статей = дають 80% профіту)
Оцініть статтю
Додати коментар