Анкор-ліст для сайту

Складаємо анкор-ліст для сайту і виникло питання: чи можна використовувати CTR приставки, такі як купити, ціна і т. д. в якості анкорів для зовнішніх посилань? Якщо можна, то який відсоток таких анкорів може бути?

Відповідь

Анкори з комерційними маркерами (купити, замовити, ціна, недорого, вартість, дешево) краще або взагалі не використовувати, або звести їх використання до мінімуму (не більше 1-2 відсотків від загальної кількості), так як вони виглядають спамно і застосовувати їх ризиковано.

Перед складанням анкор-ліста краще провести аналіз конкурентів, щоб зрозуміти, на які сторінки ведуть їх посилання, який відсоток співвідношення анкор/безанкор і які конкретні фрази використовуються.

👉 Загалом вимоги до зовнішніх посилань та їх анкорів такі:

  1. більшість посилань повинні бути безанкорними (від 60%);
  2. анкори повинні бути інформативними і містити від трьох слів;
  3. анкори повинні природно вписуватися в пропозицію і текст;
  4. в анкорі не повинно використовуватися більше однієї ключової фрази;
  5. анкори не повинні повторюватися.

👉 Для того, щоб зовнішні посилання виглядали природно, необхідно урізноманітнити анкор-лист. Для цього нам потрібно розбавити наявні ключові слова з СЯ. Зробити це можна, додавши до ВЧ-запитам «хвости», наприклад з Вордстата, або ж назви брендів, прикметники, тематичні слова, топоніми. Також варто використовувати ключі в неточному входженні.

Оцініть статтю
Додати коментар