Чому Google може ранжувати копіпаст вище оригіналу?

Google може ранжувати вище скопійований контент, якщо якість ресурсу набагато вище ніж у першоджерела.

Тепер по порядку:

  • методи захисту контенту: заборона копіювання, додавання до скопійованого тексту посилання на джерело – не працюють. Контент можуть спарсити або скопіювати через вихідний код.
  • сторінка з копіпастом буде вище ранжуватися, якщо там є додатковий контент, який дає цінність користувачеві і розширює відповідь на запит.

Наприклад:

  1. Я написав статтю (просто текст з картинками) про те як правильно збирати семантичне ядро і опублікував у своєму особистому блозі. Блок читають чоловік 30 в день.
  2. На vc.ru хтось розмістив мою статтю від свого імені + додав запис свого вебінару по семантичному ядру, думки експертів і дописав ще від себе пару абзаців. До того ж, стаття набрала багато коментарів.

Логічно, що стаття на vc містить більше корисної інформації, хоча там і скопійований контент. Отже, ймовірність того, що вона буде ранжуватися вище оригіналу дуже висока.

  • не варто панікувати, якщо контент скопіювали інші ресурси. Перевірте кілька фрагментів тексту через пошукову видачу, використовуючи оператор””. Якщо ваш сайт на першому місці – можна не переживати. Якщо ж топ1 – якийсь інший ресурс = проблема.
  • унікальність контенту на сторінці не завжди важлива. Взяти, наприклад, нішу аптек. Немає ніякого сенсу переписувати інструкції до препаратів. Вони скрізь однакові + копірайтер може щось не те написати. Навіть якщо унікалізувати інструкцію – результату не буде.

В цьому випадку потрібно давати якусь додаткову цінність і покращувати загальну якість сайту.

Оцініть статтю
Додати коментар