Чорні ЅЕОшники редиректят погані сайти на наш

Чорні ЅЕОшники редиректять погані сайти на наш. Як відмовитися від редиректу і зробити так, щоб Google не враховував його вплив на наш сайт?

Відповідь

Для відхилення неякісних доменів, які редиректяться на ваш сайт, можна використовувати той же інструмент, який застосовується і для відхилення посилань, він доступний за посиланням (https://search.google.com/search-console/disavow-links).

Сам процес досить простий:

  1. складаємо файл у форматі .txt, в якому прописуємо домени та / або посилання, які хочемо відхилити, використовуючи інструкції (https://support.google.com/webmasters/answer/2648487#file_format) і дотримуючись формату запису.
  2. переходимо на сторінку відмови від посилань на сайт і вибравши необхідний ресурс, завантажуємо складений файл у форматі .txt зі списком відхилених сторінок і доменів.

Необхідно бути обережним і не допустити відхилення хороших посилань і доменів, тому що використання цього інструменту може негативно вплинути на ефективність просування сайту в разі виникнення помилки при складанні списку.

Ми рекомендуємо відхиляти посилання і редиректи тільки в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені, що вони спамні і мають негативний вплив.

Оцініть статтю
Додати коментар